Toruń
Mężczyzna poszukiwany przez organy ścigania złapany z narkotykami

Patrol Grupy Interwencyjnej Straży Miejskiej w Toruniu ujął mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Jak się okazało zatrzymany był również poszukiwany przez organy ścigania.

Reklama
Do zdarzenia doszło w dniu 18 czerwca. Ok. godz. 23:05 strażnicy, z uwagi na częste kradzieże elementów metalowych z pustostanów przy ul. Dąbrowskiego, dokonywali kontroli tego terenu. Uwagę mundurowych zwrócił mężczyzna, który na widok patrolu zaczął się nerwowo zachowywać, ponadto nie potrafił wyjaśnić, co robi w tym miejscu.  

W takcie ustalania tożsamości strażnicy zauważyli, iż mężczyzna próbuje zasłonić butami leżący na ziemi czarny portfel. Po sprawdzeniu jego zawartości ujawniono woreczek strunowy z zawartością białego proszku oraz foliowe zawiniątko z proszkiem koloru różowego. Ponadto okazało się, że 25-latek figuruje w bazie osób poszukiwanych przez organy ścigania, a podczas legitymowania wykorzystywał dane osobowe swojego brata. Dalsze czynności wyjaśniające względem mężczyzny prowadzi policja. (jkd)
Reklama_________________________________________________________________________
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Toruniu
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl