Krotoszyn
Międzynarodowy Dzień Mediacji

Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Krotoszynie wzorem lat ubiegłych włączyła się we wspólne działania na rzecz promocji mediacji realizowane w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji i Tygodnia Mediacji - informuje portal Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Reklama
W tym roku Międzynarodowy Dzień Mediacji przypada na dzień 15 października, natomiast Tydzień Mediacji odbędzie się w dnach od 12 do 17 października. Obaprojekty przebiegają pod hasłem „ Masz prawo do mediacji”. Tegoroczne obchody opierają się na koncepcji opartej przede wszystkim na propagowaniu inicjatyw lokalnych, a więc włączeniu środowisk lokalnych do działań prowadzonych przez prezesów sądów, koordynatorów ds. mediacji i sędziów oraz na współpracy z ośrodkami mediacyjnymi, praktykami wymiaru sprawiedliwości i Ministerstwem Sprawiedliwości.
 
W ramach Tygodnia Mediacji w Krotoszynie dyżurować będzie – mł. asp. Hubert Siadek, który będzie służyć pomocą wszystkim zainteresowanym tą formą pomocy.
 
Wszelkie pytania związane z tematyką mediacji proszę kierować do koordynatora działań pod tel. 62 7255278
15.10.2015r. w Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie
              w godz. 10.00-14.00

Reklama____________________________________________________________
Zakupy w Krotoszynie
    
 
Tel. (w godz. 7-22) 889 - 937 - 278
 

do domów, biur, warsztatów itp.
   

BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY

_______________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl