Mińsk Mazowiecki
Naruszył mir domowy i okradł właściciela domu

Jeden z niezamieszkałych domów w Sulejówku wzbudził „zainteresowanie” 36-letniego mężczyzny, który dostał się do środka i ukradł właścicielowi telewizor oraz inne przedmioty domowego użytku. 

Reklama
Policjanci z KP w Sulejówku przyjęli zawiadomienie od jednego z mieszkańców, któremu podczas jego nieobecności naruszono mir domowy, a przy tym skradziono telewizor oraz inne przedmioty.
 
Rozpoczęło się policyjne dochodzenie. Oprócz policjantów z zespołu kryminalnego, którzy ustalali osoby mogące mieć związek z kradzieżą, w działania przy sprawie włączyli się policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego.
 
To właśnie policjanci z prewencji, sprawdzając okolicę opisywanej posesji, zaskoczyli w domu mężczyznę, który kolejny raz dostał się tam pod nieobecność właściciela. Później okazało się, że był to ten sam mężczyzna, który miał związek z kradzieżą telewizora.
 
Podejrzanym okazał się przebywający czasowo w Sulejówku 36-latek. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu dwóch zarzutów karnych, w tym naruszenia miru domowego i kradzieży.
Mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu wyższy wymiar kary, bo będzie odpowiadał za przestępstwa jako recydywista. (jkd)
Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl