Toruń
Nie zdążył zebrać narkotykowego plonu

22 czerwca, kryminalni na jednej z działek przy ul. Fabrycznej w Toruniu odkryli plantację marihuany. Podczas przeszukania funkcjonariusze odnaleźli kilkanaście krzewów konopi indyjskich.

Reklama
22 czerwca, kryminalni z KMP w Toruniu, zajmujący się walką z przestępczością narkotykową, zatrzymali 22-latka, który na użytkowanej przez siebie działce uprawiał marihuanę. Funkcjonariusze już od pewnego czasu mieli podejrzenia, że ten mężczyzna może łamać prawo. Okazało się, że ich typowania były trafne. Podczas przeszukania jednej z działek, znajdującej się na terenie ogródków działkowych przy ul. Fabrycznej, funkcjonariusze odnaleźli nielegalną plantację konopi indyjskich. Rośliny były ukryte przed wzrokiem postronnych osób zmyślnie skonstruowanym parkanem. Na miejscu doglądał ich 22-latek.
Kryminalni zabezpieczyli w sumie 16 krzewów, z których można by uzyskać ponad 350 gramów gotowego narkotyku. Mężczyzna trafił do policyjnej celi i usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. (jkd)
Reklama_________________________________________________________________________
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Toruniu
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl