Wiele miast (40)

Nowa podłoga = lepsze samopoczucie


Drewniana podłoga to inwestycja na lata. Ma wiele zalet i mimo konieczności wydatkowania jakiejś kwoty pieniędzy
na ułożenie dobrej, efektownej i funkcjonalnej, a nawet luksusowej drewnianej podłogi, to korzyści znacząco przewyższają tę konieczność zainwestowania w początkowym etapie.

Reklama
Tradycyjna, drewniana podłoga z desek lub ułożona z klepek parkietu to przyjazne podłoże pod stopami, nadające mieszkaniu ciepły i elegancki wystrój.
 
 
A jeśli nie podoba nam się nasza podłoga, obecnie użytkowana, to najwyższy czas ją zmienić. Chodzi o względy wizualne, także funkcjonalne, ale i względy pewności długotrwałego użytkowania. Albowiem nieprofesjonalnie dawniej układane podłogi mogą podlegać różnym uszkodzeniom. W zależności od podłoża może się zdarzyć, że panele mogą odklejać się od podłoża, wybrzuszać się, a płytki mogą się wyszczerbiać, co może doprowadzić do niepożądanych sytuacji. Takich jak zdzieranie domowego obuwia, uszkodzenia dywanów i wykładzin, a nawet wyszczerbienia w drewnianych klepkach mogą być przyczyną skaleczeń
stóp i kolan u małych dzieci.
 
Kolejne zalety parkietu lub drewnianej podłogi, to piękny, zawsze szykowny, elegancki i nieustająco modny i ponadczasowy wygląd, wykonanie w pełni z drewna, bez sztucznych komponentów, co ma znaczenie dla osób zagrożonych dolegliwościami alergicznymi.

Parkiet lub drewniane deski są przyjazne w dotyku, aż chce się po nich chodzić boso. Zimą drewniana podłoga nie ziębi, zapewnia bardzo dobrą izolacyjność. Zapewnia uczucie ciepła, przytulności pomieszczenia, wycisza dźwięki z niższego mieszkania i ogranicza przenoszenie hałasów z naszego mieszkania do sąsiadów.
 
Taka drewniana podłoga to luksus i trwałość, jednak o ile jest wykonana przez doświadczonych specjalistów znanej w Warszawie i regionie firmy Parkiety Marzeń, która kompleksowo wykonuje takie usługi.
 
Albinex ParkietyMarzen.com.pl jest firmą usługowo-handlową działającą od ponad 30 lat w branży parkieciarskiej. Specjaliści Albinex współpracują z największymi importerami i producentami parkietów, mozaik, desek, paneli podłogowych i chemii do drewna.
 
Kompleksowe usługi parkieciarskie specjaliści Albinex wykonują maszynami najnowszej generacji oraz przy użyciu najlepszych materiałów. Wykonują podłogi Venifloor, mozaiki, parkiety, deski – w różnych wariantach, panele kolekcje, finishparkiet.
 
Wielokrotnie i łatwo można taką drewnianą podłogę odnawiać poprzez lakierowanie i cyklinowanie, utrzymywać w dobrym stanie, cieszącym oko i dającym poczucie komfortu użytkowników. Żaden inny materiał nie może się równać z drewnem pod względem naturalnego wyglądu. Drewniana podłoga zapewnia naturalność ciepłych i przytulnych wnętrz.
 
Więcej: www.ParkietyMarzen.com.pl 
stat4u PortalPOLSKA.pl