Wiele miast (374)
Nowe Ptasie Mleczko specjalnie dla Ciebie!

Marka Wedel przygotowała dla swoich konsumentów wyjątkową nowość, dzięki której każdy będzie mógł zaprojektować swoje własne, niepowtarzane opakowanie pianek Ptasie Mleczko®!

Reklama

To wspaniały pomysł na spersonalizowany i kreatywny upominek dla niezwykłych osób.

Mąż jako kowboj składający życzenia urodzinowe? Żona jako supermanka przesyłająca uściski z okazji rocznicy ślubu? Wszyscy lubimy dostawać prezenty, pasujące do naszego charakteru i upodobań, dzięki czemu czujemy, że osoba, która je nam daje, dobrze nas zna i jest nam bliska. Marka Wedel wychodzi naprzeciw tej rosnącej potrzebie i wprowadza innowacyjną aplikację, dzięki której każdy będzie mógł stać się projektantem i stworzyć własne opakowanie pianek Ptasie Mleczko®.

Czy może być coś lepszego niż pudełko wypełnione pysznymi czekoladkami, które są połączeniem kruchej wedlowskiej czekolady i ukrytej w niej lekkiej, rozpływającej się w ustach pianki? Tak! Ptasie Mleczko® w oryginalnym opakowaniu, stworzonym według własnego pomysłu!

Aby zaprojektować pudełko pianek, wystarczy wejść na stronę ptasiemleczko.pl, wybrać jedną z dostępnych grafik, dodać swoje zdjęcia i wpisać własną dedykację. Po kilku dniach, gotowe Ptasie Mleczko® zostanie wysłane pod wskazany adres, a zamawiający będzie miał pewność, że prezent jest oryginalny, spersonalizowany i bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby!

Dodatkowo, aby konsumenci mogli cieszyć się wyśmienitym smakiem pianek Ptasie Mleczko® jeszcze dłużej, marka Wedel stworzyła innowacyjne rozwiązanie, które dostępne jest w każdym produkcie od połowy stycznia. Teraz każda z tacek z piankami zamknięta jest elegancką folią, która pozwoli zadbać o jakość i świeżość słodyczy. Dzięki niej smak i aromat tych doskonałych pralinek jest chroniony jeszcze dłużej.
Przykładowe grafiki do wykorzystania przy korzystaniu z aplikacjiE. Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)
stat4u PortalPOLSKA.pl