Wiele miast (40)

Od czego zacząć budowę domu?


Odpowiadając na pytanie zawarte w tytule, można prosto odpowiedzieć, że najlepiej zacząć od zlecenia prac od A do Z firmie specjalistycznej, jaką jest www.EspiroProperty.pl

Już dawno minęły czasy samodzielnego prowadzenia budowy w tzw. systemie gospodarczym, bo amatorskie prace kończą się licznymi błędami, ostatecznie znacznie bardziej kosztownymi niż wartość zlecenia kompleksowego wykonawstwa przez profesjonalistów.

Reklama
Obszar działalności Espiro Property stanowi część realizacyjna, czyli kompleksowa budowa domu do stanu surowego bądź deweloperskiego, na terenie całego kraju. Budowa domu do stanu surowego otwartego obejmuje wymurowanie ścian, instalację kominów, wylanie schodów wewnętrznych i wykonanie więźby dachowej wraz z pokryciem.

Stan surowy zamknięty jest rozszerzony o montaż okien i drzwi zewnętrznych. Prace w zakresie stanu deweloperskiego to rozprowadzenie instalacji elektrycznych, wod-kan i C.O., wykonanie tynków wewnętrznych, wylanie posadzek, ocieplenie poddasza i prace elewacyjne.  
 
Budowa domu - stan surowy i stan deweloperski  

   
Espiro Property na bazie dostarczonego projektu architektury i konstrukcji przygotuje ofertę obejmującą kompleksową budowę na podstawie wcześniej ustalonych rozwiązań materiałowych i technologicznych oraz podejmie się realizacji.  
 
Na podstawie dokumentacji projektowej kosztorysanci EspiroProperty.pl przygotowują niezobowiązującą i bezpłatną ofertę zawierającą wszystkie składowe elementy budowy, która jest podstawą do rozpoczęcia współpracy. Przejmują wszystkie obowiązki związane z procesem budowy domu, ograniczając zaangażowanie inwestorów jedynie do wykonywania odbiorów poszczególnych etapów prac. Zdejmują tym samym z inwestorów 
ciężar i obowiązek ciągłego nadzoru nad prowadzonymi robotami budowlanymi, dzięki czemu inwestorzy mogą skupiać się na przyjemniejszej części budowy - planowaniu wykończenia wnętrza i doboru elementów ozdobnych.  
 
Świadomi tego, jak ważną rolę pełnią zespoły wykonujące prace budowlane zapewniamy wyłącznie kompetentne, podlegające systematycznym szkoleniom i sprawdzone ekipy budowlane, będące pod stałym nadzorem. Stawiają na jakość i bezpieczeństwo, dlatego stosują w pracach budowlanych, instalatorskich i wykończeniowych wyłącznie najlepsze materiały i sprawdzone technologie.  
 
Espiro Property, rozszerzona o działy Interior i Exterior jest dynamicznie rozwijającą się spółką, której początki sięgają 1978 roku. Działalność skupia się na kompleksowej budowie domów jedno i wielorodzinnych na zlecenie klientów indywidualnych.   Wykonują realizacje na terenie całej Polski. Pełny proces obsługi inwestycji jest możliwy dzięki współpracy z Espiro Interior i Espiro Exterior oraz serwisowi DOMO.
 
Oferują kompleksową obsługę, począwszy od pomocy w wyborze projektu poprzez adaptację i przeprowadzenie spraw formalnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, po projekt i realizację wnętrz i ogrodów.   

Każdy etap prac podlega indywidualnym ustaleniom wraz z pomocą doradców, którzy kompetentnie wspierają proces wybierania technologii i materiałów budowlanych i wykończeniowych na podstawie potrzeb inwestora.  

 
 
Projektowanie i wykończenie wnętrz   

Dział Espiro Interior analizuje potrzeby inwestorów i na tej podstawie przygotowuje układ funkcjonalny, wizualizację oraz indywidualny projekt wykonawczy wnętrz budynku wraz ze szczegółowym zestawieniem materiałowym. Dział Espiro Interior zajmie się wykończeniem wnętrz, co jest finalnym etapem realizacji wymarzonego domu. Pomoże przygotować wnętrze, które odzwierciedli charakter mieszkania lub lokalu użytkowego, zapewniając przy tym komfort codziennego użytkowania.  
 
Na podstawie szczegółowego wywiadu dotyczącego pomysłów i inspiracji architekt Espiro Property przygotowuje trzy koncepcje aranżacji, do wyboru. Znajdą się na nich plany funkcjonalne pomieszczeń, rozmieszczenie mebli i sprzętów oraz wstępne układy podłóg i elementów dekoracyjnych. Na podstawie koncepcji powstanie ostateczna wersja wraz z wizualizacjami 3D wybranych pomieszczeń, która będzie w pełni odpowiadać potrzebom inwestora.  
 
Podczas wizualizowania wybierane są wszystkie elementy wnętrza, a jednocześnie na podstawie próbek zostają dobrane konkretne materiały. Pozwala to na zestawienie i sprawdzenie wielu różnych koncepcji bez wielokrotnego i uciążliwego odwiedzania kolejnych marketów budowlanych. Wynikiem ustaleń jest projekt wykonawczy wraz z kosztorysem, co pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć nieprzewidzianych kosztów.  
 
Więcej: www.EspiroProperty.pl

 
stat4u PortalPOLSKA.pl