Wiele miast (40)

Od czego zacząć remont mieszkania?


Od podłóg, ale z dobrym jakościowo i eleganckim parkietem. W trakcie remontu, zwykle ostatnim elementem prac jest wykonanie podłogi, jej odnowienie, cyklinowanie.

W Warszawie i w regionie znana jest firma ParkietyMarzen.com.pl, która kompleksowo wykonuje takie usługi.

Reklama
Albinex ParkietyMarzen.com.pl jest firmą usługowo-handlową działającą od ponad 30 lat w branży parkieciarskiej. Specjaliści Albinex współpracują z największymi importerami i producentami parkietów, mozaik, desek, paneli podłogowych i chemii do drewna.  

   
Kompleksowe usługi parkieciarskie specjaliści Albinex wykonują maszynami najnowszej generacji oraz przy użyciu najlepszych materiałów. Wykonują podłogi Venifloor, mozaiki, parkiety, deski – w różnych wariantach, panele kolekcje, finishparkiet.
A także elementy wykończenia, jak listwy przypodłogowe cokoły ćwierćwałki lub listwy MDF.  
 
Warto podkreślić, przypomnieć, że opłacalne jest zamówienie kompleksowego wykonania usług, bo takie usługi objęte są znacznie niższym podatkiem VAT, tylko 8 proc., co jest korzystne dla klientów. 

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje usługi i doradztwo najwyższej jakości. W swojej ofercie Albinex zapewnia preparaty do zagruntowania powierzchni drewnianych, w różnych wariantach oraz różnego rodzaju kleje, lakiery, oleje i inne preparaty chemiczne, nadające parkietom i innym powierzchniom podłóg elegancki wygląd, odpowiedni kolor i zapewniające wytrzymałość podłoża na nacisk, ścieralność, a także przedłużające żywotność parkietów, podłóg i innych elementów wykończeniowych.  
 
Specjaliści Albinex układają panele podłogowe, mozaiki, parkiety, deski z drewna krajowego i egzotycznego, podłoża tarasów i inne elementy wykończenia mieszkań i budynków. Użytkują wyroby renomowanych firm, takich jak: Bona, Uzin, Pallmann, Hartzlack, Berger-Sedle, Maximus, Wakol, Loba, Irsa, Fado, Lechner, Kiilto, Barlinek, Vermeister, Egger i innych, znanych na rynku, najlepszych, docenianych przez licznych klientów i masowo sprzedawanych.  
 
W ofercie ParkietyMarzen.com.pl są także blaty i parapety lite drewniane, wykonane z krajowego lub egzotycznego drewna litego oraz avangard z gatunków takich jak: bambus, buk, dąb, jesion, hevea, iroko, merbau, orzecha amerykańskiego, palisander, teak oraz wenge. Są to gatunki drewna pochodzące z najdalszych zakątków świata, o różnorodnej palecie barw - począwszy od kolorów pastelowych, poprzez ciepłe brązy, czerwienie aż po czerń.

Blaty drewniane mają nie tylko praktyczne zastosowanie, ale są również pięknym elementem ozdobnym w kuchni, jadalni czy chociażby łazience. Można z nich zrobić przydatną półkę albo zabudować schody.  
 
Więcej:  www.ParkietyMarzen.com.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl