Wiele miast (351)

Od dziś to Ty zdecydujesz kto Cię odwiedzi!

 
Domofony w domu i firmie są jednym z podstawowych systemów zabezpieczeń i służą kontroli osób, które za pośrednictwem tych urządzeń zgłaszają zamiar lub prośbę
o dostęp do budynku, do firmy lub do mieszkania.

Lubimy wiedzieć, kto stoi za drzwiami, aby unikać nieproszonych gości lub co gorsza złodziei i włamywaczy.

Reklama
Zaawansowane technologicznie systemy monitoringu, nadzoru, alarmowe MMAtech.pl gwarantują nam wygodną obsługę wejścia na teren firmy, domu, mieszkania, a jednocześnie są pierwszym z zabezpieczeń, które napotyka potencjalny intruz.
 
A także - co ważne w dzisiejszych czasach przedłużającej się pandemii - takie systemy zapewniają konieczny ze względów profilaktycznych reżim sanitarny.
 
Gdzie zastosować monitoring?
 
Wszystkie obiekty, z jakimi spotykamy się na co dzień są narażone na zaistnienie w nich działań niepożądanych: włamań, kradzieży, aktów wandalizmu. Jednakże wyróżniamy:
 
- monitoring domu i monitoring w mieszkaniu
 
- monitoring firmy i monitoring sklepu
 
- monitoring magazynów i monitoring linii produkcyjnych
 
- monitoring pracowników, klientów
 
- monitoring zewnętrzny i monitoring wewnętrzny
 
- monitoring osiedla.
 
Jednymi z najczęstszych zleceniodawców takich systemów zabezpieczeń są wspólnoty i zarządy wspólnot mieszkaniowych oraz firmy administrujące nieruchomościami w typie osiedli domów i bloków mieszkaniowych. Nie mniejszą grupą zainteresowanych systemami MMAtech.pl są administratorzy biur, magazynów, sklepów, firm produkcyjnych, ale również indywidualni właściciele domów i mieszkań. Wszędzie tam potrzebujemy pełnej kontroli nad działaniami ludzi, maszyn, naszym majątkiem i zdarzeniami, które mogą tam zaistnieć.
 
 
Jak działają domofony i videodomofony?
 
Nowoczesne domofony i videodomofony pozwalają na zarządzanie nimi za pomocą klucza, kodu, karty lub pastylki zwalniających elektrozaczep i pozwalających na dostęp z zewnątrz, natomiast od środka są zarządzane za pomocą paneli wewnętrznych.
 
Panel wewnętrzny pozwala na rozmowę oraz podgląd video osoby dzwoniącej, ma możliwość otworzenia drzwi, furtki, bramy wjazdowej czy garażowej. Dodatkowo bardziej rozbudowane modele mają możliwość zapisu na karcie SD wizerunku, tj. zdjęć, filmów osób przychodzących i dzwoniących do naszego obiektu. Najnowocześniejsze systemy videodomofonu podłączone do sieci ethernet w technologii IP pozwalają na zdalne, pełne zarządzanie tym systemem z dowolnego miejsca na świecie za pomocą urządzeń z dostępem do internetu.
 
Rodzaje domofonów i videodomofonów
 
Domofony i videodomofony dzielimy na:
 
- domofony i videodomofony cyfrowe oraz analogowe;
 
- domofony i videodomofony jednoabonentowe i wieloabonentowe;
 
- domofony i videodomofony autonomiczne oraz zintegrowane z innymi systemami bezpieczeństwa
 
- wideodomofony IP.
 
Tanie domofony w domu, zwłaszcza jeśli jest to dom jednorodzinny, mogą być wyjątkowo prostą i ekonomiczną instalacją, składającą się jedynie z unifonu i bramofonu z zasilaczami, elektrozaczepu oraz okablowania.
 
Luksusowe videodomofony w domu jednorodzinnym pozwolą na pełną i komfortową kontrolę dostępu.
 
Zainstalowane kamery, widoczne na zewnątrz budynku skutecznie odstraszają potencjalnych intruzów, jeśli jednak mimo to zaistnieje niepożądane zdarzenie, zarejestrowany materiał pomoże w sprawnym rozpoznaniu i zatrzymaniu osób biorących udział w zdarzeniu oraz zapewni niepodważalny dowód w trakcie ewentualnej rozprawy sądowej.
 
 
Jak działa monitoring?
 
Monitoring z nagrywaniem to system, który utrwala obraz z kamery umieszczonej w newralgicznym miejscu. Za nagrywanie odpowiadają urządzenia rejestrujące zdarzenia na dysku twardym zwane potocznie rejestratorami. Jakość obrazu monitoringu jest zależna od rozdzielczości zastosowanych kamer oraz rejestratorów. Monitoring w nocy wymaga zastosowania kamer współpracujących z promiennikami podczerwieni.
 
W celu zobaczenia, co się dzieje wokół lub także na terenie obiektu lub zapoznania się z nagranym materiałem nie jesteśmy skazani na siedzenie przed monitorem. W miejscach ze stałym dostępem do internetu, prawidłowa instalacja, konfiguracja oraz podłączenie systemu umożliwi zdalny dostęp i podgląd obrazu zapisanego z systemu w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie przy użyciu urządzeń mobilnych, które również posiadają dostęp do internetu np. smartphone, tablet, laptop, a czasem nawet smart-tv.
 
Gdzie zastosować domofony/videodomofony?
 
Wszędzie tam, gdzie potrzebujemy mieć kontrolę i chcemy decydować o dostępie osób trzecich do chronionego obiektu.
 
Polecany zestaw videodomofonu w domu to:
 
- 2x panel wewnętrzny do zamontowania na parterze i piętrze domu,
 
- bramofon video z promiennikiem podczerwieni, który daje możliwość podglądu w nocy,
 
- elektrozaczep,
 
- okablowanie.
 
 
Skuteczne domofony w firmie dają możliwość kontroli, kto i gdzie wchodzi
 
Zwłaszcza markowe videodomofony i bardziej rozbudowane videodomofony w firmach pozwalają na zarządzanie dostępem do biur i wizytami u konkretnych osób. Są również znakomitym i niedrogim rozwiązaniem pozwalającym na skontaktowanie się z różnymi osobami w zależności od potrzeb bez konieczności wchodzenia do budynku.
 
Montaż domofonu do firmy i montaż domofonu w domu to podobna usługa obejmująca założenie urządzeń, połączenie ich przewodami i w razie potrzeby, konfigurację systemu. W przypadku niewielkiej ilości urządzeń sterujących, montaż videodomofonu w mieszkaniu, domu jednorodzinnym lub biurze to maksymalnie kilka godzin pracy.
 
Czas trwania gwarancji na urządzenia zależy od wybranych urządzeń. Najczęściej są to 2 lata, ale zdarzają się producenci oferujący nawet 3-letni okres gwarancji na swoje produkty dla osób prywatnych. Serwis i obsługa posprzedażowa videodomofonu w firmie i w domu to propozycja kompleksowa wykonywana priorytetowo, która bierze pod uwagę niedogodności wynikające z braku dostępności systemu na czas awarii.
 
Dodatkowo każdy z klientów może podpisać umowę na konserwację systemu co gwarantuje szybki serwis, a w niektórych przypadkach w razie konieczności sprzęt zastępczy na czas naprawy. Jest to idealne rozwiązanie przy bardziej rozbudowanych systemach domofonu w blokach, domofonach w budynkach wielorodzinnych, dla wspólnot mieszkaniowych.
 
Firma MMA tech działa na terenie Warszawy i okolic: Nadarzyn, Ursus, Włochy i Błonie. Siedziba znajduje się w dzielnicy Bemowo, ale często obsługuje także zleceniodawców z dzielnic : Stare Babice, Nowe Babice, Łomianki, Klaudyn , Izabelin, Wola, Żoliborz, a także z dalszych dzielnic: Mokotów, Ursynów, Piaseczno, Białołęka, Praga Północ i Południe, Śródmieście i Ochota.
 
Swoim zasięgiem firma MMA tech obejmuje całe województwo Mazowieckie, a duże kontrakty realizuje na terenie całej Polski.
 
Szczegóły w serwisie firmy MMA tech http://mmatech.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl