Mińsk Mazowiecki
Odpowie za grożenie nożem, znieważenie i uszkodzenie samochodu pracownika ochrony

W ręce policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego wpadł 39-letni mężczyzna, podejrzany o porysowanie nożem i uszkodzenie samochodu, należącego do jednego z pracowników ochrony na terenie dworca autobusowego w Mińsku Mazowieckim. 

Reklama
Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani w okolice dworca autobusowego w Mińsku Mazowieckim, gdyż jednemu z pracowników ochrony grożono użyciem noża i pozbawieniem życia i zdrowia. Stało się to wtedy, kiedy ochroniarz zwrócił uwagę na niekulturalne zachowanie jednemu z mężczyzn, leżącemu na ławce w poczekalni.

Mężczyzna, któremu zwrócono uwagę, miał też nożem porysować karoserię auta należącego do ochroniarza.
Policjanci rozpoczęli poszukiwania „nożownika”. Zauważyli go na jednej z ulic, niedaleko dworca. Zatrzymali go i doprowadzili do komendy. Okazało się, że jest nim 39-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego. Zanim trafił do policyjnej celi, zbadano go alkomatem. Urządzenie wskazało, że miał prawie jeden promil alkoholu w organizmie.
 
Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie 39-latkowi trzech zarzutów karnych: umyślnego uszkodzenia karoserii samochodu, znieważenie pracownika ochrony i stosowanie gróźb karalnych. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty w warunkach recydywy. Podejrzany odpowie niebawem przed sądem. Z uwagi na to, że będzie odpowiadał jako recydywista, grozi mu wyższy wymiar kary. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
stat4u PortalPOLSKA.pl