Wiele miast (351)

Paczki Londyn – szybki i bezpieczny przewóz

Paczki i przesyłki kurierskie do Anglii cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Czym jest to spowodowane? Coraz więcej osób pracuje i mieszka w Anglii, wiele osób prowadzi również interesy z mieszkańcami Wielkiej Brytanii. Przesyłki wysyłają zarówno osoby prywatne, jak i działające na rynku przedsiębiorstwa.

W jaki sposób wysłać paczki do Anglii? Na co zwrócić uwagę? Ile kosztuje tani kurier?

Reklama
Paczki Londyn – na co zwrócić uwagę?

Na rynku działa wiele firm, które zajmują się przewozem bagażu i paczek do krajów Europy, w tym do Wielkiej Brytanii. Usługi te cieszą się ogromną popularnością, bo coraz więcej Polaków mieszka poza granicami kraju. Bardzo często rodziny wysyłają do swoich bliskich potrzebne rzeczy np. ubrania, sprzęt AGD czy RTV, meble itp.

Szukając odpowiedniej firmy, warto zwrócić uwagę na kilka elementów, dzięki którym przesyłki dotrą szybko do adresata, w nienaruszonym stanie. Co jest ważne? Firma powinna wykazać się elastycznością i zrozumieniem do potrzeb klienta. Ważny jest dowóz i odbiór paczek spod wskazanego adresu, dopasowanie godzin, a także profesjonalna obsługa. Firmy transportowe powinny zatrudniać doświadczonych kierowców, którzy doskonale znają trasy, a także przepisy, które obowiązują w Anglii. Oczywiście priorytetem jest bezpieczna jazda, a także dbałość o powierzone mienie. 


 
Firma Transvoyager – profesjonalna wysyłka paczek 

Firma Transvoyager działa na rynku już od wielu lat. Zajmuje się przewozem paczek na terenie Polski, a także do krajów europejskich. Firmę wyróżnia solidność, terminowość, indywidualne podejście, a także konkurencyjne ceny.

Przedsiębiorstwo oferuje usługę przewozu paczek i bagażu pod wskazany adres, a także możliwość odbioru ze wskazanego miejsca. Można wybrać dzień oraz przedział czasowy, w którym kurier powinien odebrać przesyłkę. Klienci mogą wysłać zarówno pojedyncze przesyłki, jak i dużo większą ilość bagażu.

W ofercie jest przewóz przesyłek gabarytowych i ponadgabarytowych, a także organizacja przeprowadzek, transport samochodów, motocykli i quadów. Firma ma do dyspozycji busy Mercedes Sprinter, bus kontenery, autolawety + lawety, a także samochody ciężarowe z naczepami o ładowności do 24 ton. Dla wygody klientów możliwa jest rezerwacja telefoniczna, pozwalająca zaoszczędzić czas. Plusem są konkurencyjne ceny, które zależą m.in. wymiarów i wagi paczki.

Cena wysłania paczki 10-kilogramowej do Anglii to 120 zł, a 30-kilogramowej 230 zł.

W czasie transportu ubezpieczenie towaru jest w cenie usługi. Paczki Londyn doręczane są bardzo szybko, dzięki temu adresaci nie muszą długo czekać na potrzebne rzeczy. Przesyłki można wysłać nie tylko z Polski do krajów europejskich, ale również w przeciwną stronę, np. z Anglii do Polski. Wysyłka paczki odbywa się sprawnie i profesjonalnie. Wystarczy wejść na stronę firmy, wybrać zakładkę zamów kuriera i wypełnić formularz. 

 
Przewóz paczek z Londynu do Polski to lubiana i często zamawiana usługa. Warto znaleźć sprawdzoną firmę, która dysponuje odpowiednią flotę i zatrudnia doświadczonych kierowców. Dzięki temu wysłanie paczki nie będzie problemem, adresaci szybko dostaną to, na co czekają. 
 
 


 
 
Materiał zewnętrzny.
stat4u PortalPOLSKA.pl