Wiele miast (351)

Pieczątka nagłówkowa? Online najszybciej w Stempleks.pl


Polskie prawo nie nakłada obowiązku posiadania pieczątki nagłówkowej na przedsiębiorców. Jednak większość firm nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez takiego stempla.

Ułatwia on segregowanie i porządkowanie faktur czy umów, nadaje dokumentom moc urzędową, a także wpływa na profesjonalny wizerunek danego przedsiębiorstwa. 

Reklama
Pieczątki możesz zamówić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i przez internet. Czy wiesz, dlaczego bardziej opłaca się kupować pieczątki online?

Oto 3 najważniejsze powody.

1. Oszczędność czasu
 
    Zakupy przez internet nie bez kozery cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki sklepom online możesz w dowolnej dla Ciebie chwili, zamówić to, czego w danym momencie potrzebujesz. Mogą to być zakupy spożywcze, książki, filmy, ubrania czy środki czystości.

Tak samo bez problemu możesz kupić pieczątki online, a czas, który poświęciłbyś na dojazd do punktu stemplarskiego (nie wspominając o staniu w korkach czy szukaniu miejsca do zaparkowania samochodu), złożenie zamówienia, zapłatę, a następnie powrót do siedziby firmy – możesz poświęcić na zdobywanie nowych klientów czy rozwój osobisty.

To świetne rozwiązanie dla osób zabieganych oraz takich, które wyjątkowo cenią swój własny czas.

 
2. Szeroki wybór

Stemplarskie sklepy internetowe są zazwyczaj bardzo dobrze zaopatrzone. Dzięki temu klient ma naprawdę duży wybór, jeśli chodzi o rodzaj, kolor, a nawet markę pieczątek. Chcesz być bliżej ekologii? Nie ma problemu, wybierz linię green line. Zależy Ci na indywidulanym i niepowtarzalnym wyglądzie Twojego stempla – zamów pieczątki z serii IQ.

Dodatkowo możesz wybrać barwę tuszu i obudowy. Jeśli w sklepie online, nie ma akurat produktu, który by Cię zainteresował, zaledwie kilkoma kliknięciami można przejść do innej strony WWW, gdzie znajdujemy to czego szukamy. W usługowych punktach stacjonarnych, w przypadku braku towaru, najczęściej musisz zdecydować się na zamiennik, który nie zawsze w 100% odpowiada Twoim potrzebom. Możesz także zamówić wybrany przez Ciebie produkt, jednak to znacząco wydłuża czas realizacji zlecenia.


3. Niższe ceny
 
Pieczątki online są zazwyczaj znacznie tańsze, niż te zamówione w sklepie stacjonarnym. Wynika to z faktu, że tego typu działalność nie wymaga od właścicieli dużych nakładów finansowych wyłożonych na wynajem atrakcyjnego i eleganckiego lokalu. Dodatkowo chcąc zapewnić szeroki wybór konsumentom, przedsiębiorcy zamawiają duże ilości różnego rodzaju automatów, tym samym mogą swobodnie negocjować ceny z dostawcami. Wiele sklepów internetowych organizuje też różnego rodzaju promocje, które mają za zadanie zachęcić jak największą ilość osób do zakupów. Są to między innymi kody rabatowe, praktyczne gadżety w atrakcyjnych cenach czy dzień darmowej dostawy.
 
Firma Stmpleks z Wrocławia oferuje wyjątkowo szeroki wybór pieczątek od mini daterów, przez klasyczne automaty samotuszujące i pieczęcie dekretacyjne do tradycyjnych stempli na drewnianym kołku. Zamówienia online możnaz składać przez całą dobę, a prosty i intuicyjny kreator tej marki pozwoli w kilka chwil stworzyć niepowtarzalny wzór odbicia. 

Więcej na stronie internetowej: www.stempleks.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl