Piaseczno
Po pościgu zatrzymano podejrzewanego o kradzież

Mundurowi z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornej zatrzymali mężczyznę, który w jednym ze sklepów ukradł 24 opakowania kawy. Kilka dni temu kamery monitoringu zarejestrowały go jako podejrzewanego o dokonanie kradzieży…sushi.

Reklama
Było po godz. 14:00, gdy patrolujący ulice policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Mężczyzna, widząc policyjny radiowóz, podjął próbę ucieczki. Na jednym z przystanków, niemal w ostatniej chwili, wskoczył do autobusu jadącego w kierunku Warszawy. Na kolejnym przystanku wysiadł, ale już w towarzystwie konstancińskich mundurowych.
 
W jego plecaku policjanci ujawnili skradzione 24 opakowania kawy. Mężczyzna trafił do komisariatu, gdzie został rozpoznany w innej kradzieży. Okazało się, że kilka dni wcześniej kamera monitoringu zarejestrowała go jako sprawcę kradzieży alkoholu oraz... sushi, na jednej ze stacji paliw.
 
33-letni mieszkaniec Warszawy został osadzony w policyjnej celi. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają, że zatrzymany mężczyzna może mieć związek z innymi przestępstwami, które miały miejsce na terenie miasta i gminy w ostatnim czasie. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl