Mińsk Mazowiecki
Podejrzani o włamanie do samochodu zatrzymani w pościgu

Trzej mężczyźni w wieku 29, 34 i 35 lat zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy z Halinowa jako podejrzewani o włamanie i kradzież elektronarzędzi. 

Reklama
Policjanci pełniący służbę na terenie Halinowa chcieli zatrzymać do kontroli hondę civic, niestety kierujący nie zastosował się do polecenia mundurowych i odjechał. Funkcjonariusze podjęli pościg i zatrzymali auto.
 
Podczas legitymowania i kontroli samochodu okazało się, że mężczyźni byli już w przeszłości notowani za przestępstwa przeciwko mieniu. W bagażniku samochodu przewozili elektronarzędzia. Zachowanie całej trójki wydawało się interweniującym policjantom podejrzane. Mężczyźni byli zdenerwowani, nie potrafili logicznie wyjaśnić, dlaczego nie zatrzymali się do kontroli.
 
Czujni stróże prawa zatelefonowali pod numer, który widniał na narzędziach. Co się okazało? Właściciel firmy właśnie składał w KP w Wesołej zawiadomienie o włamaniu do swojego samochodu i kradzieży elektronarzędzi.
 
Trzej mężczyźni zostali zatrzymani, a elektronarzędzia zabezpieczone. Zatrzymani i sprawa trafiły do KP w Wesołej. Na podstawie zebranych materiałów wszyscy trzej usłyszeli zarzuty dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 29 i 35-latek dopuścili się przestępstwa w warunkach recydywy. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
stat4u PortalPOLSKA.pl