Wrocław
Podejrzany o 26 kradzieży paliwa wpadł w ręce policji

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie ustalonemu i zatrzymanemu przez kryminalnych KP Wrocław Psie Pole Sprawca tankował, a następnie uciekał nie płacąc. Mężczyzna podejrzany jest o liczne kradzieże paliwa na stacjach benzynowych.

Reklama
Policjanci wydziału kryminalnego z komisariatu na Psim Polu, w wyniku podjętych działań, ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o liczne kradzieże paliwa. Zatrzymany, to mieszkaniec Żagania w wieku 23 lat. Funkcjonariusze prowadzący czynności w tej sprawie, na podstawie analizy zgromadzonego materiału, udowodnili zatrzymanemu w obecnej chwili co najmniej 26 kradzieży. Mężczyzna działał zawsze w taki sam sposób. Podjeżdżał na stację benzynową, gdzie tankował paliwo, a następnie uciekał nie uiszczając należnej opłaty.

Zatrzymany usłyszał w tej sprawie 26 zarzutów. Za kradzieże paliwa grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Obecnie funkcjonariusze badają nadal wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają również, czy mężczyzna ma na swoim koncie jeszcze inne tego typu kradzieże. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl