Mińsk Mazowiecki
Podejrzany o kradzieże rowerów zatrzymany przez mińskich kryminalnych

Policjanci z wydziału kryminalnego mińskiej komendy ustalili i zatrzymali 36-letniego mieszkańca Warszawy, podejrzanego o kradzież trzech rowerów w Mińsku Mazowieckim, w sierpniu tego roku. 

Reklama
W drugiej połowie sierpnia, na terenie Mińska Mazowieckiego skradziono trzy rowery. Namierzeniem sprawców tego przestępstwa zajęli się mińscy kryminalni. Policjanci wspólnie z dochodzeniowcami rozpoczęli pracę przy sprawie. Przeglądając zapisy miejskich i osiedlowych monitoringów rozpoczęli typowanie osób, które mogły mieć związek z kradzieżami rowerów. W końcu kryminalni, w drodze pracy operacyjnej ustalili, że związek z przestępstwami może mieć 36-letni mieszkaniec Warszawy, zatrzymywany już wcześniej do podobnych przestępstw.
 
Policjanci zaplanowali realizację, podczas której w miejscu zamieszkania, zatrzymali 36-latka. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzut popełnienia kradzieży trzech rowerów.
 
Podejrzanego czeka rozprawa przed sądem. Będzie odpowiadał jako recydywista, dlatego za opisane kradzieże grozi mu wyższa kara. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl