Bydgoszcz
Policjanci z bydgoskiego Szwederowa testują rowery z napędem elektrycznym

Do policjantów z KP Bydgoszcz Szwederowo trafiły 2 rowery wyposażone w napęd elektryczny. Funkcjonariusze patrolujący bydgoskie ulice, sprawdzają przydatność zastosowanych w jednośladach rozwiązań.

Reklama
Już po pierwszym tygodniu testów sprawdziła się funkcjonalność tego nowego środka transportu bydgoskich policjantów. Parki, skwery, place zabaw, to miejsca, do których nie zawsze dojedzie policyjny radiowóz, ale dojadą tam bez problemu policjanci na rowerach. Mundurowi patrolują teren bydgoskiej starówki, gdzie można ich spotkać w rejonie nabrzeża Brdy. Swoim zasięgiem objęli również rejony osiedli znajdujących się na bydgoskim Szwederowie.

W ramach pełnionej służby reagują na przypadki spożywania alkoholu w miejscach do tego niewyznaczonych, dokonują kontroli stanu trzeźwości rowerzystów, uczestniczą w zabezpieczeniu różnego rodzaju imprez. Podczas pełnionej służby spotykają się z dużą aprobatą mieszkańców Bydgoszczy. Ten rodzaj transportu doskonale sprawdza się w zatłoczonym centrum miasta, gdzie policjanci unikając korków i innych przeszkód mogą szybko dotrzeć na miejsce interwencji. (jkd)
Reklama_________________________________________________________________________
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Bydgoszczy
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl