Wiele miast (351)

Polska firma Styl dostarcza produkty do klientów na terenie całej Europy

 
Firma Styl powstała w 1998 roku. Od początku działalności zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz montażem rolet zewnętrznych, bram, markiz, stolarki okiennej.

Produkty firmy Styl to połączenie tradycji, rodzinnych wartości i pasji twórczej. Akcesoria produkowane przez Styl są doceniane wśród tysięcy klientów w całej Europie. 

Reklama
Okres pandemii sprzyja remontom domów i budynków użyteczności publicznej. Wielu ludzi, jakby skazanych na izolację z powodu epidemii, krytycznie przygląda się swoim mieszkaniom i domom. A od tego już tylko krok do decyzji o przeprowadzeniu remontu, przebudowy lub zabudowy przydomowych tarasów. 
 
Od samego początku działalności firmie Styl przyświeca misja tworzenia produktów innowacyjnych, dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Polskie firmy tej branży są wysoko cenione w wielu krajach europejskich i nawet na innych kontynentach. Polskie akcesoria stolarki okiennej i drzwiowej oraz pochodne wyróżniają się wysoką jakością, zaawansowaniem technologicznym, dobrymi surowcami i perfekcyjnym wykonaniem i montażem przeprowadzanym przez wykwalifikowanych specjalistów.  
 
- Obecnie nasza firma Styl dostarcza produkty do klientów na terenie całej Europy – podkreślają menadżerowie firmy. - Dysponujemy również wysoko wykwalifikowanymi montażystami dbającymi o instalację naszych produktów u klientów indywidualnych.
 
Przebojem firmy Styl jest m.in. markiza tarasowa ALISA V-1300 https://oknarolety.com/markiza-bez-kasety 
 
Ramiona markizy są wykonane z wytrzymałego aluminium, konstrukcja oparta na belce stalowej 40 x 40 mm, lakierowana proszkowo. Płynna regulacja kąta nachylenia od 5 do 45 stopni, pokrywają je tkaniny akrylowe z powłoką teflonową włoskiej firmy PARA 
 
Wymiary markiz w specjalnych, promocyjnych cenach:  
 
- szerokość: 300 cm, wysięg: 200 cm 

- szerokość: 400 cm, wysięg: 250 cm 

- szerokość: 450 cm, wysięg: 300 cm

- szerokość: 600 cm, wysięg: 300 cm 

 
Szerokość minimalna 250 cm, maksymalna 600cm. Markizy o wymiarach 300cm; 400cm oraz 600cm ze względów technologicznych są mniejsze o 5 cm, a ich wymiary to odpowiednio: 295cm; 395cm 595cm
 
Wysięg minimalny 200cm, maksymalny 350cm. Wymiar wysięgu ma zawsze wartość: 200, 250, 300, 350. Wysięg jest minimalnym wysuwem markizy. (np. zamawiając markizę z wysięgiem 270cm otrzymamy wysięg 300cm. Z markizy można korzystać w dowolnym zakresie wysięgu tzn. może być rozkładana jedynie na 270cm).  
 
Markizy Styl są pokrywane tkaninami Tempotest:
 
- odporne na wyblaknięcie kolorów – silne nasłonecznienie potrafi zmienić kolor nawet wytrzymałych barwników, jednak dzięki rozwiązaniom firmy PARA tkaniny Tempotest są odporne na blaknięcie przez długie lata, co potwierdza 7 - letnia gwarancja.
 
- odporne na zabrudzenia - podczas użytkowania markizy czasem nie jest trudno o przypadkowe zabrudzenia. Teraz nie trzeba się ich obawiać, ponieważ tkaniny Tempotest są odporne na zabrudzenia tłuszczem, ziemią, solą, nie chłoną wody czy innych płynów, nie powstają na nich plamy.
 
- odporne na pleśń i grzyby - każda tkanina umieszczona na zewnątrz jest narażona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz działanie grzybów i pleśni. Tempotest to rozwiązanie najlepsze z możliwych gdyż dzięki zastosowaniu powłoki teflonowej tkaniny są odporne na działanie pleśni i grzybów.
 
- oddychające - ważną cechą materiałów Tempotest jest przepuszczalność powietrza. Dzięki temu materiał oddycha, nie utrudnia wymiany powietrza na powierzchni tarasowej czy balkonowej, szybciej schnie i na dłużej zachowuje żywotność. 
 
Oprócz akcesoriów produkowanych seryjnie, wykonywane są także elementy na specjalne zamówienia, dostosowane do indywidualnych potrzeb w konkretnych budynkach, a nawet w altanach ogrodowych i w zabudowach tarasów. Corocznie zwiększa się produkcja firmy Styl, przybywa na mapie nowych miejsc montażu i zwiększa się zainteresowanie klientów, także zagranicznych. 


 
Materiał zewnętrzny.
stat4u PortalPOLSKA.pl