Wiele miast (351)

Polska hurtownia łożysk Sped.pl

Wrocławska hurtownia techniczna Sped.pl to firma, która od ponad 20 lat zajmuje się dostarczaniem zarówno polskim, jak i zagranicznym klientom najlepszych rozwiązań z kategorii utrzymania ruchu.

Hurtowni zaufało już ponad 26 tysięcy klientów, którzy są obsługiwani przez 24 stałych pracowników. Prowadzi wieloletnią współpracę z czołowymi producentami, oferując jednocześnie wysokiej jakości produkty z zakresu utrzymania ruchu.

Reklama
Szybka realizacja terminów, niezawodność, profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta – tak można opisać zasadę działania hurtowni Sped. Jeśli potrzebujesz tanich łożysk, wydajnych pasów napędowych czy skutecznych sprzęgieł przemysłowych, koniecznie sprawdź ofertę hurtowni już dziś!

Ponad 20 lat temu Hurtownia Techniczna Sped sped.pl (https://sped.pl/) zaczęła działalność jako hurtownia łożysk tocznych i pasów klinowych. Systematycznie sklep techniczny rozwijał swój asortyment o nowe produkty i usługi, dzięki czemu dziś Sped może pochwalić się rozbudowaną ofertą z zakresu utrzymania ruchu. W rozbudowanej ofercie dostępne są produkty renomowanych marek, jak i mniej znanych firm, na które również warto zwrócić swoją uwagę.
 
Wraz z poszerzaniem oferty, również pewnym zmianom uległ zespół specjalistów. Dziś hurtownia techniczna Sped składa się z kilkudziesięciu pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu każdy klient, który potrzebuje pomocy w dobraniu optymalnych dla siebie rozwiązań, może skorzystać z fachowej pomocy w dopasowaniu produktów do swoich potrzeb.
 
- Nasz zespół składa się ze specjalistów, dlatego oferujemy fachowe doradztwo w doborze łożysk, sprzęgieł, pasów oraz pozostałych komponentów z naszej bogatej oferty związanej z utrzymaniem ruchu – podkreślają menadżerowie Sped.  
 
Tak rozbudowana oferta to gwarancja, że każdy zainteresowany znajdzie wszystko, czego aktualnie potrzebuje. - Od wielu lat współpracujemy z popularnymi producentami i jako dystrybutor danych marek jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny – dodają specjaliści Sped. - Zaufało nam już wiele firm, zakładów przemysłowych, jak i indywidualnych klientów.  
 
 
Wybrana oferta wrocławskiej hurtowni:  
 
- wysokiej jakości łożyska wzdłużne (https://sped.pl/strefa-wiedzy/podzial-lozysk-tocznych-lozyska-wzdluzne/) najlepszych producentów,
 
- ściągacze do łożysk,
 
- markowe łożyska wahliwe (https://sped.pl/strefa-wiedzy/lozysko-wahliwe-zastosowanie-i-budowa/) we wszystkich rozmiarach.
 
 
Sped to przede wszystkim hurtownia łożysk, składająca się z bogatej oferty produktów tocznych i ślizgowych. W ofercie dostępne są zarówno tanie łożyska kulkowe, jak i stożkowe, igiełkowe, walcowe, samonastawne, liniowe i do wrzecion. Oczywiście w asortymencie znajdziesz również nieco droższe i bardziej wydajne rozwiązania, polecane szczególnie wymagającym aplikacjom i trudnym warunkom pracy. Hurtownia współpracuje między innymi z marką SKF, FAG, Nachi, Timken oraz duńskim producentem łożysk hybrydowych – CeramicSpeed. Ze względu na to, że pracownikom zależy na zadowoleniu klientów, oferowane produkty to sprawdzone i kompletne rozwiązania, które nie zawiodą nawet najbardziej wymagających klientów.
 
 
Sklep techniczny
 
Poza łożyskami asortyment hurtowni Sped obejmuje także typowe produkty sklepu technicznego. W ofercie dostępne są standardowe elementy stosowane w branżach przemysłowych, takie jak sprzęgła KTR, pasy napędowe Optibelt, tworzywa sztuczne Ensinger, koła pasowe, łańcuchy, środki smarne i inne, chemiczne preparaty.
 
 
Czyściwa specjalistyczne
 
Dla tych, którzy szukają rozwiązań z zakresu higieny pracy, przygotowano ofertę na skuteczne czyściwa specjalistyczne marki Avatex oraz Sontara. To rozwiązania, które można zastosować na sucho oraz w połączeniu z wodą lub preparatem czyszczącym. Czyściwa te wyróżniają się świetną odpornością na rozpuszczalniki oraz środki chemiczne, w swoim składzie nie posiadają żadnych dodatków w postaci silikonów, a do tego są bardzo wydajną opcją. Produkty Avatex oraz Sontara produkuje się w różnych wariantach. Warto skorzystać z podziału asortymentu na miejsce pracy i zastosowanie. Dzięki temu szybciej znajdziesz najlepsze czyściwo przemysłowe dla swojej branży, które spełni Twoje oczekiwania.Publikacja promocyjna
stat4u PortalPOLSKA.pl