Toruń
Poszukujemy 35-letniego mieszkańca Torunia

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście poszukują 35-letniego Jarosława Skowrońskiego z Torunia. Zaginiony wyszedł z domu 12 czerwca i do chwili obecnej nie powrócił. Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Reklama
Funkcjonariusze z KP Toruń Śródmieście, prowadzą poszukiwania 35-letniego Jarosława Skowrońskiego. Zaginiony wyszedł z domu przy ul. Brzoskwiniowej w Toruniu, 12 czerwca, ok godz. 5:30. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 180 cm, krępa budowa ciała, waga ok. 100 kg, ostrzyżony na łyso, oczy niebieskie. Najprawdopodobniej ubrany był w niebieską sportową koszulkę, długie spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, obuwie sportowe koloru niebieskiego, posiadał przy sobie ciemny plecak.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z KP Toruń Śródmieście, ul. PCK 2, tel. 566412452 (07) lub 997 i 112. (jkd)

Reklama_________________________________________________________________________
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Toruniu
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl