Piaseczno
Poszukujemy osób ze zdjęć

Policjanci z Komisariatu Policji w Górze Kalwarii publikują wizerunek kobiety i mężczyzny, podejrzewanych o dokonanie kradzieży młotowiertarki wartości ponad 1800 zł. 

Reklama
Do zdarzenia doszło w dniu 26 września, ok. godz. 11:00, w miejscowości Łubna, gm. Góra Kalwaria. Z policyjnych ustaleń wynika, że do jednego ze sklepów wielobranżowych weszła kobieta wraz z mężczyzną. Wykorzystali oni chwilową nieuwagę pracowników, którzy w tym czasie zajęci byli obsługą innych klientów, i ze sklepowej półki zdjęli wartą ponad 1800 zł młotowiertarkę. Nie płacąc, szybko opuścili sklep.
 
Całe zdarzenia zarejestrowane zostało w systemie monitoringu. Prowadzone przez funkcjonariuszy dotychczasowe działania nie doprowadziły do ich zatrzymania. Wobec powyższego policjanci z KP w Górze Kalwarii zdecydowali się na publikację wizerunku osób podejrzewanych o dokonanie tej kradzieży.
 
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z policjantem prowadzącym tą sprawę asp. szt. Arturem Zagdańskim, pod numerem tel. 226045880. (jkd)

 
stat4u PortalPOLSKA.pl