Toruń
Poszukujemy zaginionego 41-latka

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście poszukują 41-letniego Wojciecha Cukier z Torunia. Zaginiony wyszedł z domu 9 czerwca i do chwili obecnej nie powrócił. Osoby, które znają jego miejsce pobytu proszone są o kontakt.

Reklama
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście prowadzą poszukiwania 41-letniego Wojciecha Cukier. Zaginiony wyszedł z domu przy ul. Ks. Kujota w Toruniu, 9 czerwca, ok. godz. 6:00. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 178 cm, średnia budowa ciała, waga ok. 90 kg, włosy ciemne, krótkie, lekko kręcone, oczy niebieskie, twarz owalna, nos prosty. Znaki szczególne: widoczne ubytki uzębienia. Najprawdopodobniej ubrany był w białą koszulkę, granatowe spodnie dżinsowe i brązowe półbuty. Zdjęcie zaginionego pochodzi z 2009 r.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń Śródmieście, ul. PCK 2, tel. 566412452 (07) lub 997 i 112. (jkd)

Reklama_________________________________________________________________________
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Toruniu
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
 

   
stat4u PortalPOLSKA.pl