Wiele miast (351)

Regały magazynowe dla firmy, do domowej piwnicy i spiżarni. Co wybrać?

 
Przedłużająca się pandemia spowodowała przetasowania w wielu dziedzinach gospodarki i ekonomii. Zaburzyła kontakty gospodarcze, a w wielu przypadkach wytworzyła nowe powiązania gospodarcze. Zmieniły się i nadal się zmieniają szlaki zaopatrzeniowe w handlu międzynarodowym i w poszczególnych krajach.

Rozwija się w związku z tym oferta i zasięg działania firmy tworzącej systemy magazynowe amRACK.

Reklama
W tych przemianach, z obawy o zachowanie ciągłości dostaw surowców, półproduktów, podzespołów rośnie rola ich magazynowania i dalszego wysyłania.
 
Specjaliści amRACK to doświadczeni ludzie, którzy po wielu latach pracy w wiodących firmach z branży regałowej postanowili podążyć własną drogą biznesową. - Stworzyliśmy amRACK na bazie naszych doświadczeń, często sporych sukcesów, ale również kilku szczególnie cennych porażek – wspominają początki działalności. - Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zaprojektowanie i wyposażenie magazynu w sposób optymalny.
 

Warto nadmienić także, że istnieją regały metalowe, które jak czytamy na stronie sklepu SzafyMetalowe.pl„.nowoczesny regał metalowy warsztatowy to także szansa na znaczny porządek we własnym garażu lub warsztacie. Mowa tu dokładnie o mechanikach samochodowych, którzy chcą mieć przynajmniej kilka stalowych regałów warsztatowych i porządek na nich…”.


Magazyn musi być dostosowany do potrzeb i przygotowany do zmian, tych przewidywanych,
jak też zaskakujących, ale możliwych do okiełznania dzięki współczesnym, zaawansowanym technologiom magazynowania. AmRACK oferuje indywidualne rozwiązania logistyczne, które są “uszyte” na miarę konkretnego magazynu i stwarzające możliwości rozwoju i doskonalenia systemu.
 
- Takie podejście odróżnia amRACK od innych firm w branży, a magazynowanie z amRACKiem
to Awangardowe Magazynowanie
– podkreślają specjaliści tej firmy. Mają oni niezbędną wiedzę
i narzędzia, aby spotkać się w sprawie zleceń i zaprojektować wyposażenie dla dowolnego magazynu w ciągu maksymalnie 48 h.
 
Zespół amRACK to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w najlepszych firmach branży wyposażenia i projektowania magazynów w Polsce. Przez lata zaprojektowali i wyposażyli setki magazynów. Stawiają na kompleksowość i szybkość działania – zespół nie tylko przygotuje projekt dla zleceniodawcy, ale także zajmuje się wykonaniem, dostawą i montażem.
 
AmRACK jest producentem akcesoriów oraz dostawcą regałów paletowych i półkowych.
W zainteresowaniu klientów są regały magazynowe, regały paletowe, regały półkowe, tanie regały, regały do piwnicy i spiżarni, meble regały itp. Zespół specjalistów jest dla zleceniodawców pewnym i niezastąpionym partnerem, wsparciem w logistyce magazynowej.Materiał zewnętrzny.
stat4u PortalPOLSKA.pl