Otwock
Rowerzysta z amfetaminą

Otwoccy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. 34-latek usłyszał zarzut posiadania amfetaminy. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za ten czyn przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Funkcjonariusze jadący jedną z ulic Otwocka, zauważyli mężczyznę na rowerze. Rowerzysta na widok radiowozu znacznie przyśpieszył, rozglądał się i zmieniał kierunek drogi. Jego nerwowe zachowanie wzbudziło czujność wywiadowców. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować mężczyznę i sprawdzić rower.
 
Podczas interwencji mieszkaniec Otwocka zachowywał się niespokojnie. To tylko upewniło mundurowych, że mężczyzna prawdopodobnie ma coś do ukrycia. Okazało się, że 34-latek posiadał przy sobie srebrne zawiniątko, a w nim biały proszek. Badania wykazały, że jest to prawie garam amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Usłyszał zarzut posiadania, wbrew przepisom ustawy, substancji psychotropowej. 34-latek przyznał się do winy i poddał dobrowolnie karze. Za posiadanie środków odurzających ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
 
stat4u PortalPOLSKA.pl