Otwock
Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rowerów. Do zdarzenia doszło 6 września br., ok. godz. 20:00, na parkingu przy stacji PKP. Kamery monitoringu zarejestrowały moment kradzieży i wizerunek sprawców tego przestępstwa.

Reklama
Do zaboru mienia doszło na parkingu przy stacji PKP Józefów. Mężczyźni podeszli do stojących rowerów i pokonując zabezpieczenia dokonali kradzieży dwóch rowerów.
 
Sprawcy kradzieży są prawdopodobnie w wieku ok. 30-40 lat. Jeden z nich był ubrany w czapkę z daszkiem, bluzę sportową koloru szarego z żółtymi wstawkami, spodnie szare dresowe, buty sportowe. Mężczyzna miał przewieszoną przez ramię torbę typu raportówka. Drugi z mężczyzn ubrany był w szarą bluzę sportową z kapturem, jasne krótkie spodenki, białe skarpetki i buty sportowe.
 
Prawdopodobnie mężczyźni przyjechali SKM linii S1 z Pruszkowa, ich wizerunek zarejestrowały kamery.
 
Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn widocznych na zdjęciach, proszony jest o kontakt osobisty z policjantem prowadzącym tę sprawę, st. asp. Jarosławem Żołądek, w siedzibie jednostki przy ul. kard. S. Wyszyńskiego 10 w Józefowie lub telefoniczny pod numerem 226041600. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 

 
stat4u PortalPOLSKA.pl