Zielona Góra
Ruszył program "Zgrana Rodzina"

Paczką dla małego Kacperka prezydent Janusz Kubicki zainaugurował w Zielonej Górze program „Zgrana Rodzina” i zaprosił wszystkie zielonogórskie rodziny do składania stosownych wniosków.

Reklama
2 stycznia br. oddział położniczy odwiedził prezydent Janusz Kubicki w towarzystwie zastępcy Wiolety Haręźlak. Przyniósł ze sobą sporych rozmiarów karton oznakowany logo programu „Zgrana Rodzina”. Zawartość paczki stanowiły: pampersy, ręcznik, śliniaczek, itp. Wszystko w kolorze zielonym, o pastelowym odcieniu. To dla dwudniowego zielonogórzanina, natomiast mama Kacperka, Sylwia, otrzymała wniosek na kartę upoważniającą do zniżek w różnych punktach na terenie Miasta. Oczywiście rabaty dotyczą całej rodziny. - Na taki upominek, wartości około stu złotych, może liczyć każde dziecko urodzone w tym roku i zameldowane w Zielonej Górze. To jest warunek  - z dumą zapowiada prezydent Janusz Kubicki.
 
Program „Zgrana Rodzina” ruszył 2 stycznia br. Każda rodzina, która ma choćby jedno dziecko, ma prawo ubiegać się o taką kartę. Wystarczy złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Zielona Góra (ul. Podgórna 22) lub w Centrum Informacji Turystycznej w ratuszu (Stary Rynek). Jednak najszybciej będzie zalogować się na internetowej stronie: www.zgranarodzina.pl. Na stronie można złożyć wniosek, a także poznać partnerów programu, u których można skorzystać z różnych rabatów.
 
- Warto skorzystać z tej propozycji Miasta, bo z kartą uda się zaoszczędzić trochę pieniędzy. Chociażby przy wejściach na basen, przy okazji zakupów w sklepach spożywczych i odzieżowych czy punktach usługowych - wyjaśnia zastępca prezydenta Wioleta Haręźlak. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl