Mińsk Mazowiecki
SenioRowerowy Weekend - bezpieczeństwo seniorów

Po raz pierwszy w Polsce zapraszamy wszystkich seniorów na rowerach na SenioRowerowy Weekend.

Reklama
Szanowni Seniorzy, zabierzcie swoje rowery i 8 października, o godz. 10:00 przyjedźcie do Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim. Najlepsi fachowcy zupełnie za darmo dokonają przeglądu technicznego twojego roweru i usuną drobne usterki. Zapraszamy, przybywajcie całymi rodzinami.
 
Czeka na was mnóstwo atrakcji, konkursy i upominki, ale przede wszystkim solidna porcja dobrych wiadomości dotyczących waszego bezpieczeństwa. Warsztaty bezpiecznej jazdy, mobilny mechanik rowerowy, instruktorzy i życzliwi policjanci doradzą i pomogą w bezpiecznej jeździe na rowerze.
 
SenioRowerowy Weekend to nie tylko okazja do pogłębienia swojej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa na rowerze, to również szansa na wygranie nowoczesnego, wygodnego roweru i lekkiego kasku. 8 października, o godz. 10:00, w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zaprosi wszystkich ochotników do udziału w quizie dotyczącym bezpieczeństwa rowerzystów. Zdobądź maksymalną liczbę punktów i... wygraj. Rozstrzygnięcie konkursu o godz. 15:30. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________

stat4u PortalPOLSKA.pl