Mińsk Mazowiecki
Spotkanie z dzielnicowym i policjantką w SP w Kałuszynie

Asp. Tomasz Rozbicki dzielnicowy miasta i gm. Kałuszyn wspólnie ze st. sierż. Dominiką Witek z mińskiej komendy, zorganizowali spotkanie profilaktyczne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Kałuszynie. 

Reklama
Prelekcja dotyczyła bezpiecznej drogi do szkoły, odpowiedniego zachowania w szkole oraz korzystania z internetu. W spotkaniu z policjantami wzięło udział prawie 300 uczniów.
 
Pogadankę na temat bezpieczeństwa, prowadzili na przemian policjantka z zespołu do spraw nieletnich i patologii z dzielnicowym. Funkcjonariusze, korzystając z wieloletniego doświadczenia, na podstawie przykładów obrazowali uczniom, jak należy zachować się podczas drogi do szkoły, powrotu do domu, podczas zabaw w czasie wolnym, a także w czasie lekcji.
 
Policjanci przypomnieli uczniom o obowiązku noszenia odblasków po zmierzchu i w porze nocnej, podczas chodzenia w miejscach, gdzie nie ma wydzielonych ścieżek i chodników dla pieszych.
 
Na zakończenie uczniowie serdecznie podziękowali policjantom za niezwykle kształcącą prelekcję na temat bezpieczeństwa. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
stat4u PortalPOLSKA.pl