Wiele miast (374)
Sprzedawaj w sieci

Internet w ostatnich latach stał się prawdziwym biznesowym narzędziem. Chociaż do sieci mamy dostęp już od ponad dwudziestu lat, to tak naprawdę dopiero od kilku sezonów bardzo popularne stało się sprzedawanie i kupowanie w sieci. Jest to na tyle powszechne, że przez internet można sprzedawać zarówno nowe, jak i używane przedmioty.

Wystarczy tylko rozejrzeć się wokół siebie i z pewnością każdy z nas znajdzie jakieś ubrania, sprzęt elektroniczny czy biżuterię, która od lat zalega na dnie szafy. Co można zrobić z takimi przedmiotami? 

Reklama

Szybko i sprawnie można je sprzedać. Popularność aukcji jest na tyle duża, że zawsze znajdzie się jakiś chętny na nasz sprzedawany gadżet. Ta sama zasada odnosi się do kupowania. Jeśli szukasz tanich i ciekawych produktów, to zanim udasz się na tradycyjne zakupy zajrzyj do sieci. Jest to niezwykle proste i możliwe do wykonania z praktycznie każdego miejsca na świecie, przeglądaj
darmowe ogłoszenia drobne z całej Polski i ciesz się niskimi cenami.

Sprzedawanie w sieci to doskonały sposób na podreperowanie domowego budżetu. Nawet jeśli zajmujemy się wystawianiem na aukcjach internetowych przysłowiowych drobiazgów, to aby sprzedawane przedmioty zyskiwały na popularności musimy spełnić jedną bardzo ważną zasadę. Chodzi o umieszczenie dobrych i wyraźnych zdjęć. Większość z nas jest wzrokowcami, najpierw cieszmy oczy, a potem duszę.
   

Poza tym kupując na odległość, boimy się dostać „kota w worku”, dlatego też zdjęcia muszą być autentyczne i dobrej jakości. Po pierwsze, dzięki temu osoba przeglądająca naszą ofertę ma pewność, że trafiła na uczciwego kontrahenta. Często zdarza się, że na aukcjach dodawane są zdjęcia zupełnie innych przedmiotów. Klienci zdecydowanie wolą obejrzeć realną fotkę, niż zdjęcie ściągnięte z innej strony. Po drugie, dobre zdjęcia zwiększają szansę na szybszą sprzedaż. A po trzecie, zdjęcia o dobrej jakości mogą ukazać wszystkie detale sprzedawanej rzeczy. Nawet jeśli do aukcji dodamy bardzo dokładny opis przedmiotu, to i tak fotografia będzie miała większe znaczenie.
 
Jeśli będziemy przestrzegali tej prostej zasady, to szybciej osiągniemy zainteresowanie swoją aukcją. Anonsów w sieci jest naprawdę bardzo dużo, ogłoszenia Warszawa to tylko niewielki procent. Dobre zdjęcie, będzie wyróżniało się na tle całej listy aukcji, i jest większa szansa na to, że potencjalny kupiec zwróci na nią uwagę nawet bez czytania opisu.

(ac)


 
stat4u PortalPOLSKA.pl