Wiele miast (374)

Stylowe grillowanie w ogrodzie

Mawia się, że to co jemy, świadczy o tym kim jesteśmy i co sobą reprezentujemy. Choć to stwierdzenie może zostać uznane za truizm, jednak odnosi się także do przedmiotów jakimi się otaczamy.

Klasyczne, stylowe meble czy nowoczesne w futurystycznej formie, podkreślają nasz charakter oraz upodobania. Warto o tym pamiętać przy rozpoczynającym się sezonie grillowym, aby pozytywnie zaskoczyć gości wystrojem ogrodu.

Reklama
Równo przystrzyżony trawnik, piękna, drewniana altana czy bujna, barwna roślinność, roztaczająca piękne zapachy to symptomy, że jesteśmy gośćmi stylowego gospodarza. Dopełnieniem sielankowej, przyjemnej atmosfery jest tylko posiłek spożyty na świeżym powietrzu.

Szczególnie dobrze w tej roli sprawdza się grill. Przestrzeń jadalną można urządzić na wiele sposobów. Wciąż mało znanym rozwiązaniem są trwałe meble z technorattanu. Jest to syntetyczna wersja rattanu, korzenia rośliny palmowej, rosnącej na terenie Ekwadoru oraz Indonezji. 
Technorattan opinie ma pozytywne, ciesząc się szczególną popularnością wśród wielbicieli elegancji, naturalności oraz nowoczesności. Odporność na warunki atmosferyczne pozwala aktywnie korzystać z mebli przez cały rok, deszcz, śnieg nie będą tu zagrożeniem.

Meble z tego materiału cechują się także lekkością, są mobilne i możliwe do przeniesienia nawet jedną ręką. Aby zaaranżować niewielką, kameralną przestrzeń wystarczy kilka foteli oraz stół. Dostępne są zarówno okrągłe, prostokątne, kwadratowe, jak i niższe, w formie ławy. Większym leniuchom dedykowane są także kanapy, rozkładane fotele, czy niewielkie stołki, które pozwalają na spokojny odpoczynek przy ogrzewających promieniach słońca. Najczęściej spotykane kolory to beż, przygaszona zieleń, brąz, graffiti, różne odcienie szarości. Gama kolorystyczna jest stonowana, tak, by podkreślić naturalność, a jednocześnie wpisać się w przestrzeń ogrodu, stać się jej dopełnieniem. 


Technorattan pomalutku wkracza na rynek polski, jednak już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Europie Zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych. W rodzimej rzeczywistości, znany jest głównie ze śniadaniowych programów telewizyjnych, gdzie ludzie kultury, polityki, sztuki, zasiadają, by wypić poranną kawę. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych materiałów na meble ogrodowe, trwałość, elegancki wygląd łączą się w nim w integralną całość.

(ac)


Więcej:  
https://www.meblobranie.pl/meble-ogrodowe-technorattan


stat4u PortalPOLSKA.pl