Wiele miast (351)

Terminowy i bezpieczny przewóz materiałów sypkich w Twoim mieście?

 
Przedsiębiorstwo Hitor zapewnia usługi z zakresu transportu, sprzedaży i przeładunku węgla.

Kompleksowo realizuje cały proces logistyczny od zakupu kruszywa po dostarczanie materiału do zleceniodawców
w dowolne miejsce w kraju.

Reklama
Przedsiębiorstwo Hitor zapewnia profesjonalny i kompleksowy przewóz materiału opałowego, możliwy do zrealizowania na terenie całej Polski. - Dysponujemy wysokiej klasy taborem marki Mercedes-Benz, systematycznie wdrażamy nowoczesne technologie i systemy mające na celu udoskonalenie jazdy kierowców – podkreślają specjaliści Hitor. - Dbając o jakość świadczonych usług, mamy aktualnie wymagane pozwolenia oraz uprawnienia. Świadczymy usługi z zakresu logistyki kolejowej, rozładunku wagonów i transportu węgla z bocznicy na plac składowy. Podejmujemy się transportu i przeładunku materiałów sypkich, węgla oraz kruszywa na terenie całego kraju.
 
Hitor to nie tylko firma transportowa. Zarządza także własnym placem z kruszywami, który służy jako baza przeładunkowa. 
 
Świadczy także kompleksowe usługi związane z logistyką kolejową. Specjalizuje się w rozładunkach wagonów oraz transportu kruszyw, żwirów oraz węgla z bocznicy na plac składowy. Nowoczesny tabor samochodowy pozwala na sumienne i terminowe realizowanie zleconych przeładunków.
 
Specjalizacją firmy Hitor są przewozy materiałów sypkich, a w tym transport węgla oraz usługi sprzedaży i przeładunku węgla, gwarantujące najwyższy poziom realizacji zleconego zadania.
 
Stale rozwijające się przedsiębiorstwo, nowoczesny tabor, pozwalają na niezawodną realizację najbardziej wymagających zadań. Przy realizacji większych zleceń możliwe jest angażowanie większej ilości przewoźników.
 
Transport drogowy firmy Hitor realizowany jest na terenie całego kraju. - Wiedząc jak cenny jest czas, stawiamy na terminowość każdego zlecenia, do którego podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie – gwarantują specjaliści Hitor.
 
Przedsiębiorstwo HITOR, opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu w transporcie materiałów sypkich, oferuje także transport kruszywa drogowego oraz budowlanego, mas bitumicznych oraz sprzedaż materiałów sypkich na terenie całego kraju.
 
Firma ma kompletne i pełne zezwolenia na transport odpadów. Dysponuje własną bazą przeładunku kruszyw, znajdującą się w Toruniu przy ul. Morwowej 6, wraz z wagą oraz sprzętem do załadunku.
 
Kontakt:
 
Transport: 604-950-396
 
Spedycja: 604-567-396
 
Email: r.jarocki [@] hitor.pl
 
Wykwalifikowani kierowcy ukończyli kursy w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych i posiadają uprawnienia ADR.
 
Rodzaje transportowanego i sprzedawanego kruszywa:
 
- kamień wapienny
 
- granity
 
- bazalty
 
- melafiry
 
- gruz
 
- kamienie polne
 
- żwiry płukane
 
- piaski
 
- pospółki
 
- węgiel kamienny
 
- wapno nawozowe.
 
Przedsiębiorstwo Hitor wykonuje profesjonalny transport kruszywa w miejscu zamieszkania i działania zleceniodawców. Bezpiecznie przewozi granity, bazalty i melafiry. Zajmuje się transportem materiałów sypkich, takich jak gruzy, żwiry płukane, kamienie polne oraz piaski i pospółki. Specjalizuje się w transporcie kruszywa budowlanego oraz drogowego, a także mas bitumicznych. Oferuje kompleksową obsługę powierzonego zlecenia, obejmującą przygotowania, transport oraz rozładunek kruszywa.

(ac) Publikacja promocyjna.
stat4u PortalPOLSKA.pl