Wiele miast (31)

Trwają zapisy na półmaraton górski o puchar komendanta głównego policji

19 maja, w miejscowości Ostre, w pow. żywieckim odbędą się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Biegach Górskich. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz wzięcia udziału w sportowej imprezie

Reklama
Organizatorami biegu są: Komenda Główna Policji, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, Komenda Powiatowa Policji w Żywcu, Zarząd Wojewódzki oraz Terenowy NSZZ Policjantów. Współorganizatorami sportowej imprezy są: IPA Region Żywiec, Urząd Gminy Lipowa, Starostwo Powiatowe w Żywcu oraz Nadleśnictwo Węgierska Górka.
 
Bieg rozpocznie się 19 maja, o godz. 10:00, w miejscowości Ostre, Dolina Zimnika, gm. Lipowa. Trasa biegu (21,097 km - jedno okrążenie) prowadzić będzie szlakami górskimi z Doliny Zimnika poprzez Kościelec, Malinowską Skałę z najwyższym punktem na szczycie góry Skrzyczne. Trasa jest bardzo malownicza z pięknymi widokami na Kotlinę Żywiecką oraz Dolinę Zimnika.
 
Organizatorzy przewidzieli dużo atrakcji nie tylko dla miłośników biegania, ale również dla osób towarzyszących im w sportowych zmaganiach.
 
Zgłoszenia należy dokonać do 12 maja, w formie elektronicznej na stronie www.bgtimesport.pl.
 
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem http://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/199735,Trwaja-zapisy-na-Polmaraton-Gorski-o-Puchar-Komendanta-Glownego-Policji.html. (jkd)

Reklama__________________________________________________________________________________________
Zakupy w Mysłowicach
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 530 - 639 - 395
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
___________________________________________________________________________________________________
  Pomagamy dzieciom, Ty także przekaż
obowiązkowy 1 proc. z rozliczenia PIT

Cel: Fundacja Uśmiech Puchatka Radom 8140 
  KRS 0000270261
___________________________________________________________________________________________________

stat4u PortalPOLSKA.pl