Pruszków
Trzy miesiące za rozbój i usiłowanie rozboju

Pruszkowscy policjanci zatrzymali 37-latka, który pod koniec września, na terenie Pruszkowa dokonał rozboju i usiłował dokonać rozboju na pracownikach dwóch aptek.

Reklama
W Pruszkowie, do jednej z aptek wszedł mężczyzna, który na początku tylko się rozglądał, ale po chwili wyrwał drzwiczki wiodące za ladę apteki i zaczął krzyczeć do pracowników, aby oddali pieniądze. Mężczyzna na głowie miał kaptur, a na rękach założone rękawiczki. Jeden z pracowników otworzył kasę, udało mu się także nacisnąć przycisk antywłamaniowy. Mężczyzna z jednej z kas zabrał prawie 1500 zł i uciekł. Następnie sprawca udał się do kolejnej apteki, gdzie przeskoczył przez ladę, złapał za głowę jedną z pracownic i krzycząc, zażądał pieniędzy. Kobieta nie otworzyła kasy, natomiast nacisnęła przycisk antywłamaniowy. Sprawca widząc to, uciekł z apteki.
 
4 października policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu pruszkowskiej komendy, zatrzymali 37-latka. Podczas okazania został on rozpoznany przez osobę pokrzywdzoną.
 
Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie zarzutów dokonania rozboju i usiłowania rozboju. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie, sąd zastosował wobec podejrzanego areszt na okres trzech miesięcy. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
stat4u PortalPOLSKA.pl