Toruń
Usłyszał zarzuty za kradzież trzech rowerów

25 czerwca, kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo, przedstawili 27-letniemu mieszkańcowi Torunia zarzuty za kradzież trzech rowerów. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Reklama
25 czerwca, kryminalni z komisariatu na toruńskim Rubinkowie, przedstawili 27-letniemu mieszkańcowi Torunia zarzuty za kradzież trzech rowerów. Mężczyzna został zatrzymany 24 czerwca wieczorem. Kryminalni podejrzewali, że to właśnie on może stać za kradzieżami jednośladów w Śródmieściu i Rubinkowie.

Typowania kryminalnych okazały się strzałem w dziesiątkę. Zebrany przez stróżów prawa materiał dowodowy i wnikliwa analiza śladów doprowadziły ich do wniosku, że to właśnie zatrzymany 27-latek dokonywał tych przestępstw. Kryminalni ustalili, że w nocy 22/23 czerwca wszedł na teren podziemnego garażu w jednym z budynków przy ul. Szosa Lubicka. Skradł stamtąd 2 rowery (jeden z nich był zabezpieczony linką). Trzeci rower padł jego łupem na początku czerwca przy ul. Św. Józefa. Wtedy to mężczyzna przeciął linkę zabezpieczającą jednoślad i odjechał.

W jego mieszkaniu funkcjonariusze odnaleźli jeden ze skradzionych rowerów. Kryminalni już zwrócili go prawowitemu właścicielowi. (jkd)
Reklama_________________________________________________________________________
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Toruniu
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl