Wiele miast (2)

W czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja

7 października w jednej z księgarń mieszczącej się w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska skradziono książki, których wartość to blisko 1 tys. zł. 

Reklama
Wykonane na miejscu zdarzenia czynności i późniejsze ustalenia policjantów tutejszej jednostki pozwoliły na ustalenie potencjalnego sprawcy. Z jego wizerunkiem, w trakcie odpraw służbowych, zapoznano wszystkich policjantów Komisariatu Kolejowego Policji w Warszawie.
 
W sprawę zaangażowano m.in. funkcjonariuszy zespołu wywiadowczego. To właśnie jeden z nich 12 października, w godzinach popołudniowych, w czasie wolnym od służby rozpoznał wśród pasażerów autobusu linii 527 - mężczyznę, którego wizerunek odpowiadał temu z odprawy. Policjant, żeby nie narażać postronnych osób, podjął obserwację tego mężczyzny i w chwili kiedy wysiadł on z autobusu przy dworcu Wileńskim - zatrzymał mężczyznę.
 
31-letni mężczyzna przyznał się do kradzieży, a sprawa swój finał będzie miała na sądowej wokandzie. Za popełniony czyn sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi KKP w Warszawie. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl