Bydgoszcz
Walka z dopalaczami trwa

Policjanci z województwa kujawsko-pomorskiego wzięli udział w ogólnopolskich działaniach. 1 lipca, kryminalni wspólnie z inspektorami sanitarnymi, o tej samej godzinie weszli do 6 sklepów oraz 2 mieszkań i przeszukali je pod kątem ujawnienia narkotyków.

Reklama
Po otrzymaniu od inspektora sanitarnego zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa posiadania narkotyków, policjanci wspólnie z inspektorami sanitarnymi o tej samej godzinie weszli do 6 sklepów oferujących dopalacze i 2 mieszkań na terenie województwa. Działania prowadzone były na terenie komend w Bydgoszczy, Włocławku i Inowrocławiu.

W Inowrocławiu zabezpieczono kilka saszetek, z nazwy których wynika, że możemy mieć do czynienia z nowymi narkotykami. 3 woreczki substancji o nazwie „Sztywny Misza” oraz woreczek z substancją o nazwie „Czeszący grzebień”. To, czy skład tych specyfików okaże się narkotykiem, mają ustalić badania laboratoryjne. Oprócz tego policjanci zabezpieczyli ponad 400 g substancji o nazwie „Kryształ” oraz ponad 20 g białego proszku. Po sprawdzeniu testerem ustalono, że biały proszek może być amfetaminą. „Kryształ” to prawdopodobnie zakazany przez ustawę środek psychotropowy.

Wszystkie zabezpieczone substancje trafiły do policyjnego laboratorium, gdzie trwają ich badania. Zatrzymany przez policjantów z Inowrocławia, 38-letni mieszkaniec miasta, usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków i wprowadzania do obrotu zabronionych środków. (jkd)
Reklama_________________________________________________________________________
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Bydgoszczy
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl