Starogard Gdański
Widoczni i bezpieczni pierwszoklasiści

Każdy starogardzki pierwszoklasista będzie widoczny na drodze. Dzieci dostaną gadżety, które im w tym pomogą: worek na buty, pulsacyjny brelok oraz samozaciskową opaskę. Wszystko oczywiście żółte i odblaskowe. Na każdym elemencie napis: "Tu mnie widać". 

Reklama
Takie odblaski otrzyma każdy uczestnik organizowanych w szkołach pogadanek z policjantami i strażnikami miejskimi. 3 października, reprezentujący pierwszoklasistów Paweł z PSP nr 3, odebrał odblaskowe gadżety od prezydenta Janusza Stankowiaka.
 
Urząd Miasta w Starogardzie Gdańskim, policjanci i strażnicy miejscy wspólnie prowadzą akcję edukacyjną pn. "Bezpieczna droga do szkoły". W jej ramach policjanci i strażnicy organizują pogadanki na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Spotkania rozpoczęły się 6 października, od PSP nr 1 im. Henryka Sienkiewicza.

Reklama________________________________________________________________________________________

Zakupy 
w Starogardzie Gdańskim

 
 
Tel. (w godz. 6-22) 793 - 793 - 785
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
_________________________________________________________________________________________________
 
UM sfinansował zakup elementów odblaskowych. To świetne gadżety. Dzieci zawsze cieszą się z takich prezentów. Dzięki nim lepiej pamiętają informacje na temat bezpieczeństwa na drodze. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl