Warszawa
Wizyta dzieci w północnopraskiej komendzie

5 października w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI gościliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 334 w Warszawie. Policjanci przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji i niespodzianek. 

Reklama
5 października komendę przy ul. Jagiellońską 51 odwiedziły dzieci ze SP nr 334 z warszawskiej Białołęki. Wizytę rozpoczęto od punktu dla interesantów oraz stanowiska dyżurnego. Dalej dzieci zwiedziły tzw. "przejściówkę" dla zatrzymanych, PDOZ oraz pokój z lustrem weneckim. Najmłodsi zapoznali się również z codzienną pracą technika kryminalistyki. Dzięki uprzejmości funkcjonariuszy miały szansę dowiedzieć się jak wygląda tworzenie kart daktyloskopijnych. Każde z nich otrzymało na pamiątkę odciski swoich paluszków. Dużym zainteresowaniem cieszyły się policyjne radiowozy.

Reklama_____________________________________________________________________________________________

Zakupy w Lewiatanie naprzeciwko pętli autobusowej Nowodwory
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 578 - 017 - 813
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy

___________________________________________________________________________________________________
 
Wizyta w komendzie była dla stróżów prawa nie tylko okazją do zaprezentowania swojej pracy, ale przede wszystkim przypomnienia najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Ta niecodzienna wizyta sprawiła dzieciom dużo radości i wywołała uśmiech na ich twarzach. Mamy nadzieję, że to spotkanie zagości na długo w pamięci dzieci i pozostawi miłe wspomnienia. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl