Mysłowice
Worek medali dla pingpongistek KTS Mysłowice

W Sosnowcu rywalizowali najlepsi kadeci woj. śląskiego w tenisie stołowym. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowały się zawodniczki KTS zdobywając worek pełen medali.

Rewelacyjnie na tych zawodach spisała się Julia Tomecka, która wywalczyła 4 razy pierwsze miejsce. Najpierw 22 kwietnia w drużynówce razem z Alą i Klaudią pokonały wszystkie przeciwniczki, pewnie zwyciężając turniej. Dalsza część rywalizacji miała miejsce 23 kwietnia, gdzie w ramach turnieju indywidualnego rozgrywane były gry singlowe, deblowe oraz mieszane. Julia w drodze po drugi złoty medal straciła tylko 2 sety, pokonując po drodze klubowe koleżanki, w półfinale Klaudię (brązowy medal) 4:1, a w finale Alę (srebro) 4:0. Trzecie złoto wywalczyła w grach deblowych w parze z klubową koleżanką Klaudią, tracąc tylko jednego seta w pojedynku finałowym. Późnym wieczorem, po całodniowych zmaganiach dołożyła jeszcze złoto w grze mieszanej z Ksawerym Ziętarą (ULKTS Sokół Orzesze).

Bardzo dobra praca na treningach zaowocowała znakomitym wynikiem i trenerzy (Patrycja Wszołek, Maciej Wszołek, Grzegorz Iwaniuk) mogą być dumni ze swoich zawodniczek.