Wołomin
Wspólne działania w walce z przestępczością samochodową

Wspólne działania kryminalnych z Wołomina, Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej oraz straży granicznej w Sławatyczach doprowadziły do zlikwidowania dwóch punktów, gdzie były przechowywane skradzione pojazdy i części samochodowe z rozmontowanych aut.

Reklama
Funkcjonariusze udali się do miejscowości Zagościniec, gdzie pod przykrywką legalnie prowadzonej działalności gospodarczej, sprzedawane miały być pojazdy i podzespoły pochodzące z kradzieży. W wyniku przeszukania terenu posesji ujawniono skrzynię biegów, której wstępna identyfikacja  wykazała, że pochodzi od samochodu marki BMW skradzionego pod koniec 2013 r. W toku dalszych czynności ujawniono samochód marki Ford Focus z usuniętą tabliczką znamionową. W wyniku sprawdzeń dodatkowych oznaczeń identyfikacyjnych ustalono, iż pojazd został skradziony w połowie listopada 2013 r., na terenie podwarszawskich Marek.
 
Kolejnym miejscem, które odwiedzili funkcjonariusze był auto-szrot  w miejscowości Jadów. W trakcie przeszukania posesji i pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli nadwozie samochodu lexus RX, 6 skrzyń biegów z częściowo usuniętymi numerami identyfikacyjnymi oraz elementy elektroniczne pojazdów różnych marek. Części zabezpieczono na parkingu policyjnym.
 
Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy. (jkd) 

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
stat4u PortalPOLSKA.pl