Wiele miast (351)

Wybieramy portfel dla kobiety

Większości kobiet uwielbia dodatki. Potrafią one doskonale dopełnić każdą kreację podkreślając jej wygląd. Do najbardziej popularnych dodatków należą te ze skóry. Są to najczęściej torebki, paski, ale także portfele damskie. Ten ostatni jest jednym z najczęściej wybieranych prezentów. 

Dla wielu Panów pojawia się problem, gdy sami muszą go wybrać dla swojej partnerki, matki czy znajomej. Często sprawa okazuje się trudniejsza, niż mogłoby się wydawać.

Na co więc należy zwrócić uwagę wybierając portfel damski na prezent?  Przekonaj się!

Reklama
Portfel damski na prezent – na co zwrócić uwagę?
 
Można z dużą dozy pewności założyć, że większość z żonatych panów stanęło kiedyś przed tym problemem. Które czynniki przy wyborze portfela damskiego są więc najważniejsze?

Po pierwsze należy się skupić przede wszystkim na zwyczajach kobiety, która chcemy obdarować. Zastanowić się, jaką torebkę zazwyczaj nosi? Co przede wszystkim trzyma w portfelu? Znajomość jej zwyczajów znacznie nam pomoże przy wyborze. W przypadku, gdy wiem, że lubi gromadzić w portfelu dużą ilość wizytówek, bonów rabatowych etc., to będzie dla nas znak, że będziemy musieli głównie brać pod uwagę większą portmonetkę z dużą pojemnością.


    Zupełnie inaczej będzie, gdy wiemy, że raczej nie gromadzi w portfelu "zbędnych" rzeczy i trzyma w nim wyłącznie najważniejsze dokumenty oraz trochę gotówki.

Wtedy zdecydowanie lepiej będzie rozglądać się za niedużym i praktycznym portfelem. Najlepiej więc podpaytrzyć (dyskretnie!), jakiego portfelu używa dana osoba i na podstawie tego wytypować rodzaj, który najbardziej podpadnie jej do gustu.
 
Materiał i kolor
 
Innymi kwestiami jest spraw materiału. Największą popularnością cieszą się od wielu lat portfele damskie skórzane. Są ona najbardziej trwałe oraz cechuje je stylowy wygląd. Może się jednak zdarzyć, że dana osoba z różnych względów będzie stronić od wyrobów skórzanych. Choćby z powodu swoich przekonań. Wtedy trzeba będzie się rozglądnąć za portfelem materiałowym lub z tworzywa sztucznego.  Portfele damskie skórzane bywają również nieco droższe od tych
z innych materiałów.

Wybór odpowiedniego koloru nie należy do najprostszych decyzji. W tym przypadku również radzimy podpatrzyć, w jakich kolorach są najczęściej wybierane dodatki kobiety, którą chcemy obdarować. 

Warto zwrócić uwagę na kolory jej torebek oraz butów, a także obecnie używanego portfela. Na podstawie tych obserwacji znacznie łatwiej będzie wybrać odpowiedni kolor portfela.


Jaki model najbardziej odpowiedni?
   
 
Mówiąc krótko – decydując się na kupno portfela damskiego na prezent należy się kierować obserwacją, na podstawie której będziemy mogli oszacować, jaki model będzie najbardziej pasował  naszej partnerce, matce czy znajomej. Lepiej nie polegać całkowicie na swoim guście i nie kupować modelu, który nam się najbardziej podoba, bowiem może się okazać, że zupełnie będzie nie przypadnie on gustu i wymagań obdarowanej osoby. 

Coś na Dzień Kobiet i nie tylko: www.Skorzany.com

 
stat4u PortalPOLSKA.pl