Świebodzin
Z gadem od weterynarza, a z urlopowiczami na lotnisko

 
Upowszechniają się usługi taksówkarskie, bo coraz częściej okazuje się, że znacznie taniej jest zamówić doraźnie taksówkę, niż utrzymywać własny samochód. 

Przed nowym rokiem szkolnym do Nova Taxi w Świebodzinie zostało zgłoszonych kilka nowych zleceń dowożenia dzieci do szkół. Także różne firmy zlecają stałe kursy – telefonicznie nr 786 992 525.

Reklama
Bo taniej jest zlecić taką usługę niż ponosić koszty zakupu i obsługi finansowej i technicznej własnego samochodu. – Zauważamy większe ilości zleceń niż dawniej, dlatego rozwijamy naszą flotę – podkreśla Przemysław Redlicki, prezes Nova Taxi. – Obsługujemy nie tylko Świebodzin, ale także okoliczne miejscowości: Mostki, Lubrza, Lubinicko i inne.


Taksówkarze Nova Taxi teraz mają pracowity sezon, gdy inni odpoczywają
    Teraz, w sezonie wakacyjnym szczególnie dużo zleceń dotyczy dowożenia pasażerów
na lotniska – nawet do Berlina, bo to i tak tańsze rozwiązanie niż parkowanie własnego samochodu na parkingu przy lotnisku.

Po drugie przyjemniej spędza się wakacje za granicą, gdy ma się pewność, że samochód stoi bezpieczny w domowym garażu, a nie gdzieś na silnym słońcu na parkingu, gdzie może ukradziony nie zostanie, ale może być uderzony i stłuczony przez nieznanych sprawców oraz wystawianie samochodu na silne słońce przez wiele dni także mu nie 
służy, a jeszcze słono trzeba zapłacić za 
parking w walucie euro. Prosta kalkulacja wskazuje, że taniej i prościej jest zlecić kurs Nova Taxi, z późniejszym odbiorem z lotniska, po powrocie z zagranicy, w terminie od razu ustalonym.
 
Zdarzają się też szczególnie miłe zlecenia, gdy zamawiane jest dostarczanie kwiatów na urodziny, imieniny, nieraz od tzw. “nieznanego wielbiciela”, który nie chce się osobiście ujawniać i dlatego zleca dostarczenie kwiatów przez kuriera Nova Taxi. – A najciekawsze zlecenie, jakie otrzymaliśmy – dopowiada Przemysław Redlicki – to zlecenie przetransportowania węża z Zielonej Góry do Świebodzina, po wizycie u weterynarza. Oczywiście gad przewożony był w specjalnym terrarium i pod opieką właściciela.
 
Ostatnio przybywa zleceń dostarczania zakupów, zwłaszcza w niedziele niehandlowe i inne święta. Dlatego w serwisie WDomowychCenach.pl  utworzony został lokalny profil dla Świebodzina oraz do współpracy włączają się świebodzińskie restauracje, które tam będą oferowały także dania cateringowe i restauracyjne – na dowóz, w domowych cenach. Zarządzający restauracjami oferują niższe ceny dla klientów zlecających regularne dostarczanie posiłków – na przykład posiłków regeneracyjnych dla pracowników. A także coraz częściej samotni seniorzy zamawiają dostarczanie domowych obiadów, bo nie opłaca się gotowanie obiadów dla jednej czy nawet dwóch osób. Łatwiej zamówić taką usługę dowozu przez Nova Taxi.
 
Kontakt telefoniczny Nova Taxi: 786 992 525
 
(ac)   

 
Publikacja promocyjna.


 
stat4u PortalPOLSKA.pl