Mińsk Mazowiecki
Zabezpieczone rowery czekają na identyfikację i odbiór przez właścicieli

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego mińskiej komendy ponawiają apel do osób, które mogą rozpoznać swoje rowery. W policyjnym depozycie znajduje się jeszcze ponad 20 jednośladów oczekujących na identyfikację. 

Reklama
W połowie czerwca policjanci z mińskiej komendy zabezpieczyli prawie 50 rowerów, które ukryto w pomieszczeniach gospodarczych na prywatnej posesji w gm. Mrozy. Przeszło połowa z nich została już rozpoznana przez prawowitych właścicieli. Analizując materiały sprawy, policjanci ustalili, że dotychczas wydane właścicielom rowery były kradzione głównie z rejonu stacji kolejowych i jak wynika z policyjnej analizy, do kradzieży jednośladów mogło dochodzić na trasie kolejowej od Siedlec do Warszawy.
 
Funkcjonariusze kolejny raz ponawiają apel do wszystkich osób, którym skradziono rowery, aby dokładnie zapoznać się z galerią zabezpieczonych jednośladów na stronie: http://kppminsk.policja.waw.pl/pmm/aktualnosci/66233,Zabezpieczone-rowery-czekaja-na-identyfikacje-i-odbior-przez-wlascicieli.html.
 
W przypadku rozpoznania swojej własności, prosimy kontaktować się z prowadzącym dochodzenie asp. szt. Maciejem Kowalczykiem. Można dzwonić bezpośrednio do policjanta pod nr tel. 257597219 lub do sekretariatu wydziału dochodzeniowo-śledczego pod nr tel. 257597267. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 

 
stat4u PortalPOLSKA.pl