Mińsk Mazowiecki
Zaginął Julian Przystupa

Policjanci zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób zaginionych, prowadzą sprawę poszukiwawczą 66-letniego Juliana Przystupy, który prawdopodobnie w dniach 9-10 października wyszedł ze swojego domu w Sulejówku i do dnia dzisiejszego nie wrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi. 

Reklama
Julian Przystupa ma 66 lat i mieszkał do tej pory z rodziną w Sulejówku. Mężczyzna ten w dniach 9-10 października opuścił swój dom rodzinny i do dnia dzisiejszego nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
 
Julian Przystupa  jest wzrostu ok. 160 cm, waży w granicach 50 kg i jest bardzo szczupłej budowy ciała. Ma widoczną łysinę na głowie i siwiejące włosy oraz niebieskie oczy. Mężczyzna nosi protezę na zębach. W dniu zaginięcia prawdopodobnie założył na głowę czapkę z daszkiem w kolorze czarnym lub brązowym.
 
Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu bądź widziały zaginionego. Można dzwonić pod numery: 257597200 do oficera dyżurnego, 257597234 lub 257597264 do wydziału kryminalnego lub alarmowe 112 i 997, a także napisać mail na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl. Można też zgłosić się do każdej jednostki policji w kraju.
 
Policjanci z Mińska Mazowieckiego obiecują sprawdzić wszystkie informacje oraz sygnały dotyczące zaginionego Juliana Przystupy. (jkd)


Reklama_____________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl