Piaseczno
Zakłócali ciszę nocną

19 października policjanci z wydziału patrolowego interweniowali w jednym z bloków, gdzie miało dochodzić do zakłócania ciszy nocnej. Na miejscu policjanci zastali młodą ciężarną kobietę, będącą pod wpływem środków odurzających oraz 35-letniego agresywnego mężczyznę. 

Reklama
Było po godz. 4:00 nad ranem, gdy oficer dyżurny KPP w Piasecznie wysłał załogę prewencji do jednego z mieszkań na osiedlu w centrum miasta. Powodem interwencji były krzyki i hałasy dochodzące z mieszkania.
 
Na miejscu policjanci zastali nieracjonalnie zachowującą się młodą, ciężarną kobietą, jak później ustalono, będącą pod wpływem środków odurzających. Oprócz niej w mieszkaniu znajdował się jeszcze mężczyzna, który widząc policjantów próbował atakować ich rękoma i wówczas zostały użyte środki przymusu bezpośredniego. Mężczyzna po zatrzymaniu przyznał się do zażycia narkotyków. Podczas przeszukania jego ubrania, funkcjonariusze ujawnili torebki z marihuaną oraz mefedronem.
 
Ze względu na stan w jakim znajdowała się kobieta, policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które zabrało ją do szpitala. Natomiast 35-letni mężczyzna został osadzony w piaseczyńskim areszcie. Odpowie on teraz nie tylko za zakłócanie ciszy nocnej, ale również za posiadanie środków odurzających. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
stat4u PortalPOLSKA.pl