Zakochani w Magnolia Park

Miłość nie jedno ma imię. Doskonale wie o tym Magnolia Park, która przyszykowała z okazji Walentynek szereg atrakcji. Multimedialna gra, darmowa fotobudka i słodkie wypieki czekają nie tylko na zakochanych, lecz także na wszystkich lubiących dobrą zabawę.

Reklama
Od piątku, 14 lutego do niedzieli, 16 lutego w Magnolia Park powstanie specjalna strefa miłosna – Sztafeta zakochanych. Na gości czeka moc atrakcji.

Zdajemy sobie sprawę, że Walentynki to ważne święto dla par. Jednocześnie chcemy uszczęśliwić nie tylko zakochanych. W Magnolia Park będzie można wykonać sobie podczas najbliższego weekendu zabawne zdjęcie nie tylko z drugą połówką, lecz także przyjaciółmi czy rodziną. Gościom udostępnimy m.in. specjalną fotobudkę z zabawnymi akcesoriami m.in. kapeluszami, perukami, maskami i okularami - mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Z budki będą mogli skorzystać bezpłatnie wszyscy goście Magnolia Park. W miłosnej strefie Magnolia Park znajdzie się również miejsce dla zdjęć w romantycznej scenerii. ,,Znajdź drugą połówkę” to z kolei specjalna gra z użyciem ekranu dotykowego, dla wszystkich klientów, którzy dokonają zakupów za minimum 50 zł brutto. Zadanie będzie polegało na dopasowaniu do siebie, spośród 6 pokazanych twarzy, właściwej pary i to w jak najkrótszym czasie. Dla wszystkich, którzy wezmą udział w walentynkowej grze, przewidziane są nagrody gwarantowane. Na podstawie wyniku zostanie utworzona specjalna lista rankingowa zawodników, którzy wykażą się refleksem. Zgodnie z zasadą „przez żołądek do serca” - będzie można własnoręcznie udekorować i podpisać piernikowe serce, by później podarować je komuś w prezencie. Na gości Magnolia Park w walentynkowy weekend będzie czekał słodki poczęstunek - hostessy rozdadzą ciasteczka z zabawnymi wróżbami miłosnymi.
 
Magnolia Park zaprasza w godzinach od 9:00 do 21:00

Źródło: PR EXPERT
Oprac. RM

stat4u PortalPOLSKA.pl