Wiele miast (351)

Zakończyć udany rok w dobrym stylu! – WIŚNIOWSKI wspiera Biało-Czerwonych

Przed nami ostatnie mecze Reprezentacji Polski w 2016 roku. Już w piątek (11.11.), na Stadionie Narodowym w Bukareszcie Polacy rozegrają ostatni w tym roku mecz eliminacyjny do mundialu w Rosji 2018 r. Trzy dni później natomiast na stadionie we Wrocławiu podejmą towarzysko Słowenię. Liczymy na wielkie emocje i wygrane Polaków!  

Reklama
W czwartek poznaliśmy powołania selekcjonera Adama Nawałki. Wśród największych nieobecnych jest oczywiście kontuzjowany Arkadiusz Milik. Swoją szansę otrzymał natomiast będący w dobrej dyspozycji Jacek Góralski z Jagiellonii Białystok. Dla 24-letniego pomocnika będzie to debiut w kadrze.
Piłkarzom oraz całemu sztabowi Reprezentacji Polski kibicować będzie firma WISNIOWSKI - Oficjalny Partner Reprezentacji Polski. Mamy nadzieję, że udany rok 2016 zakończymy w dobrym stylu. Niezależnie jednak od wyniku, firma WIŚNIOWSKI wspierać będzie Biało-Czerwonych aż do 31 lipca 2018 roku, co oznacza, że będzie partnerem reprezentacji w trakcie eliminacji do mundialu oraz podczas jej ewentualnego udziału w turnieju finałowym w Rosji w 2018 roku.
Liczymy, że ostatnie w tym roku mecze reprezentacji przyniosą nam powody do radości! Bądźmy razem już w piątek (11.11.2016 r.) o godz. 20.45. Zapraszamy!
 
stat4u PortalPOLSKA.pl