Wiele miast (10)
Zapowiada się niezła impra Andrzejkowa w restauracji „Żak” przy WSB-NLU - dla wszystkich chętnych

„Andrzejki” – specjalna okazja do zorganizowania wróżb i ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Do 30 listopada zostało już tylko kilkanaście dni!

Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie spędzisz ten wyjątkowy wieczór – skorzystaj z atrakcyjnej oferty sądeckiej restauracji „Żak” przy Wyższej Szkole Biznesu-NLU. Trzeba się spieszyć – zostało już tylko kilka miejsc, a zgłoszenia przyjmowane są do wtorku!

Reklama
 
„Żak” to zlokalizowany na terenie Nowego Sącza zakład gastronomiczny oferujący smaczne, domowe posiłki w atrakcyjnych cenach. W menu klient znajdzie polskie, tradycyjne przysmaki, wykonywane na miejscu, w lokalu przy ul. Zielonej 27. - Potrawy są naturalne, staramy się, żeby nie zawierały chemii i były bez konserwantów – zapewniają nowi właściciele restauracji, Janina Damasiewicz oraz jej brat Stanisław Karwala.

- Klienci najchętniej przychodzą do nas na obiady. Dużym zainteresowaniem cieszą się pierogi. Oferujemy niemal wszystkie rodzaje – np. z kapustą, szpinakiem, z serem, na słodko… A w okresie świąt również ze śliwką kalifornijską! – zachęca Janina Damasiewicz.
 
Dania z „Żaka” można nie tylko zjeść w lokalu, ale także zamówić z dostawą do domu. Zakład gastronomiczny prowadzi bowiem catering, zapewnia żywienia zbiorowe, a w ofercie ma również specjalną propozycję dla firm.
   

Restauracja organizuje także imprezy okolicznościowe, osiemnastki, wesela, chrzciny, komunie...   
 
„Żak” mieści się na terenie kampusu Wyższej Szkoły Biznesu, nie dziwi więc fakt, że z jej usług chętnie korzystają studenci. Od swojej uczelni do stołówki mają zaledwie kilka kroków. – Przychodzą głównie w porze obiadowej, w przerwie między zajęciami – mówi właścicielka. - Z pewnością przyciągają ich atrakcyjne ceny posiłków – na miarę kieszeni tzw. „biednego studenta”.
 
   
Między innymi z myślą o nich, „Żak” organizuje w tym roku imprezę „Andrzejkową”.
 
 
Kontakt: Restauracja ŻAK, ul. Zielona 27
tel. (18) 443-61-22

Na wieczór wróżb i tańca zaprasza wszystkich chętnych w sobotę 30 listopada. Dobrą zabawę w rytm młodzieżowej muzyki zapewni DJ Cieniu, a korzystna cena (70 zł od osoby) zawiera także gorące dania i szwedzki stół, na którym jak zapewniają organizatorzy, nie powinno niczego zabraknąć.
 
Są jeszcze wolne miejsca, ale trzeba się śpieszyć! Na zgłoszenia organizatorzy czekają już tylko do najbliższego wtorku – 19 listopada. - Zapraszamy wszystkich do „Żaka” i skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy wysoką jakość w bardzo atrakcyjnej cenie oraz miłą obsługę. Restauracja ma także duży, bezpłatny parking – zachęcają właściciele, Janina i Stanisław. 

Jadwiga Jelińska
Fot. Stanisław Karwala, JJ.

 
Publikacja sponsorowana
stat4u PortalPOLSKA.pl