Wiele miast (374)
Zatańcz w reklamie Activii obok Shakiry!

Wygraj udział w reklamie Activii  w nowej kampanii marki z Shakirą! Activia ogłasza konkurs dla wszystkich roztańczonych fanów marki! Tylko do 13 kwietnia jedyna szansa na debiut w telewizji u boku światowej gwiazdy.

Reklama
Shakira, światowej sławy piosenkarka pop, znana z utworów takich jak: „Whenever, wherever” oraz „Waka waka”, niejednokrotnie pokazała, jak wspaniale tańczy. Jeśli i dla Ciebie taniec jest formą wyrażenia siebie i swojego dobrego samopoczucia oraz chcesz pojawić się reklamie u boku Shakiry, weź udział w konkursie na profilu Activii na Facebooku www.facebook.com/activia.poland
 
Spraw, aby Twój brzuch się uśmiechnął
 
Co zrobić, by wziąć udział w konkursie Activii? To nic trudnego! Pokaż nam taniec Twojego szczęśliwego brzucha! Jak? Wystarczy, że nagrasz krótki, maksymalnie 2-minutowy film, w którym zaprezentujesz, jak tańczysz, kiedy Ty i Twój brzuch jesteście zadowoleni. Film możesz zgłosić dwojako: umieszczając go w serwisie Youtube na prywatnym kanale lub w transferze plików. Zwycięzcę konkursu już w maju będziemy mogli zobaczyć w reklamie telewizyjnej Activii u boku Shakiry. Dodatkowo wybrana osoba będzie miała okazję do wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz otrzyma najnowszą płytę Shakiry. W puli nagród dodatkowych są egzemplarze najnowszego albumu kolumbijskiej artystki. Konkurs trwa do 13.04.2014., zaś zwycięzców poznamy już 16.04.2014.
 
Regulamin konkursu „Uśmiechnij swój brzuch z Shakirą” jest dostępy na stronie: http://tiny.pl/q4nr7
 
Globalna współpraca Activii z Shakirą
 
Activia rozpoczęła współpracę ze światową ikoną muzyki pop – Shakirą. Gwiazda została ambasadorką kampanii pod hasłem „Dobre samopoczucie bierze się ze środka”. „Uważam, że dbanie o zdrowie wewnętrzne jest kluczem do dobrego samopoczucia, a najlepszym sposobem dla mnie na wyrażenie tego, że czuję się dobrze, jest taniec” -zdradziła wokalistka.
 
Tłem muzycznym dla reklamy telewizyjnej jest nowa piosenka Shakiry „Dare (La la la)”, która znalazła się na jej najnowszej płycie „Shakira” Spełnij swoje marzenie z Activią i poczuj się jak gwiazda!
 
Bliższe informacje:
 
Joanna Szczegielniak
ATW Communications
e-mail: joanna.szczegielniak@atwcom.pl
phone: (22) 851 00 21| mobile: 662 171 896
 
(oprac. Bartosz Szarek)
Fot. materiały promocyjne
 
www.TwierdzaWyobrazni.pl
stat4u PortalPOLSKA.pl