Warszawa
Zatrzymani po pościgu

Błyskawiczna reakcja trzech załóg patrolowych z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII i pościg zakończyły się zatrzymaniem trzech mężczyzn podejrzewanych o usiłowanie kradzieży z włamaniem. 31-letni Łukasz D., 27-letni Pascal P. i 31-letni Łukasz A. spłoszeni przez funkcjonariuszy najprawdopodobniej chcieli ukraść 2 tony miedzi z kontenera na placu budowy. Usłyszeli zarzuty, zostali objęci dozorami.

Reklama
Wszystko działo się kilkanaście minut przed północą. Patrolowcy usłyszeli w radiostacjach komunikat o mężczyznach próbujących dokonać kradzieży z włamaniem. Na miejsce od razu skierowały się załogi patrolowe. Sprawcy zostali spłoszeni i rozbiegli się w różne strony, próbowali schować się na pobliskiej budowie. Policjanci podjęli pościg. Cała trójka została bardzo szybko zatrzymana. Funkcjonariusze zabezpieczyli również nożyce do cięcia metalu i rękawice robocze. 31-letni Łukasz D., 27-letni Pascal P. i 31-letni Łukasz A. trafili do policyjnych cel.
 
przeprowadzone szczegółowe ustalenia wskazywały, że zatrzymani najprawdopodobniej mieli zamiar ukraść z kontenera 2 tony miedzi.
 
W wydziale do walki z przestępczością przeciwko mieniu śledczy zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili całej trójce zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. W prokuraturze zastosowano policyjne dozory wobec podejrzanych.
 
jw

Reklama______________________________________________________________

Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
__________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl